Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon szeretné...

A barátom nagyon szeretné hogy hozzá költözzek, de ő az anyukájával lakik együtt és az a probléma, hogy pl ha én a polcunkon ugy tezsek valamit ahogy nekem tetszik ő fogja magát és átrendezi. Mit csináljak? érthetetlen

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is abban a cipőben járok mint Te de már pár éve. Átrendezte a fürdőszobában egy helyre rakott cuccaimat, pakolássza a cipőimet, egy időben kimosta az 1-2 napja hozott tiszta törcsimet és lehúzta a tiszta ágyneműt. Nem egyszerű a dolog! Ráadásul mind a ketten a páromnak "panaszkodunk" és ez sem túl jó, mert 2 tűz között van. Nekem annyi az előnyöm hogy közel lakunk és ezért simán lehetek 2laki. Ha hazajön a párom akkor megyek oda, addig meg anyunál vagyok.
2010. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha már most ilyen pakolós az anyukája akkor jobb ha nem költözöl oda. Nálad nem lenne jobb?? Vagy beszélj a pároddal erről hátha sikerül meggyőzni az anyukáját hogy ne pakolásszon a "ti szobátokban".
2010. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ameddig "az o házában laksz addig...azt csinálod amit ő mond, tesz, csinál..." persze ez nem az én kedvenc mondatom, de sajnos a helyzet adott és valóban ha te mész oda neked kell alkalmazkodni.

En nem költöznék semmi féle szín alatt anyósékhoz, nem szeretem az ilyen helyzetet, tudom, hogy az én anyósom állandóan megfelelni akarna, mindig mindent jobban szeretne csinálni és én abba beledöglenék...

szerintem ha ilyen jobb elkerülni, és simán jóban lenni vele:P :)

2010. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem szerencsés együtt lakni.

Legbiztosabb módszer a viták távol tartására, a gyerekek és szülők szeretetének magas hőfokon tartására:1200 km.

2010. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az ilyen együttlakásokból sosem sül ki jó.Egy idő után úgyis egymás idegeire fogtok menni :S A barátoddal nem tudtok ketten összeköltözni?
2010. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az anyós jelölt nagyon rendes kedves és akkor se problémázna ha ott laknék!Imádom és ő is engem!
2010. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem kérdezed meg kedvesen, hogy hova teheted a cuccaid, mert nem szeretnéd őt zavarni? :)
2010. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme úgy összeköltözni, hogy szülökhőz költözik a pár. Arra könnyen rá megy egy jó kapcsolat is.

Soka sajnálják a pénzt az albérletre, de nem szabad, hanem úgy kell tekinteni rá mint befektetés.

2010. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos hozzánk nem tudnaköltözni a barátom mert 1.5 szobás lakásba lakunk most 4 en és már nincs helysajnos.Az a baj hogy abarátom nem hiszi el azt hogy ha én odaköltözök hozzájuk az anyja miatt max két hónap mulvaszétmennénk ,pedig most volt az eljegyzés is!!
2010. jan. 5. 10:56
 10/15 anonim ***** válasza:

első vagyok

ki lehet bírni, nem olyan rossz a helyzet, de én már látom az alagút végét, úgyhogy most optimista vagyok :)

(házat veszünk nemsokára)

sok függhet anyósod személyiségétől is, hogy mennyire ismered, mennyire szólna bele a dolgaitokba.

azt nem szabad rögtön elkönyvelni hogy miatta max 2 hónap múlva szétmennétek, mert nem biztos. nálunk is voltak súrlódások és vannak olyan dolgaik amitől gutaütést tudok kapni (káromkodás stb.) de ahoz hogy a lehető legtöbbet tölthessük együtt ez kellett.

valamit valamiért és tényleg igaz, hogy az ő házuk az ő váruk és éppen ezért soha nem tudtam magam itt jól érezni mert igaz hogy nekem kell alkalmazkodnom, de attól függetlenül a cuccaimat "tiszteletben" tarthatnák.

2010. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!