Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez? Taszítom a munkát?...

Mi ez? Taszítom a munkát? Írjatok kérlek, nem értem magamat.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, eddig 2x dolgoztam diákmunkásként. (A másodikat ma hagytam ott..) Amúgy egyetemen tanulok. Az első munkám nem igazán tetszett, mert 10-15 órázni kellett, viszont tennivaló nem igazán akadt, így nagyon lassan telt az idő, egy örökkévalóságnak tűntek a napok. Minden reggel gyomorgörccsel keltem fel és bármikor sírni tudtam volna. Emellett a munkatársam mindig igyekezett megszégyeníteni vagy ha éppen jó hangulatom volt, azt elrontani.

A mostani munkám árufeltöltés volt. Két napig bírtam. (Tegnap 8, ma 4 órában.) Itt is nagyon lassan telik az idő, és teljesen értelmetlennek is találtam, hogy ki kellett húzni azt a dög nehéz, csomó áruval megpakolt kocsit és annak az árunak kb csak a 10%á-át lehetett elhelyezni a polcon, mert több nem is hiányzott. A "hivatalosan" ott dolgozók meg szinte szívességet tesznek azzal, hogy nem köpik le az embert, hülyének néznek. Itt is sírni tudtam volna...

Nagyon rosszul érzem magam, ha dolgozni kell mennem. Viszont, ha olyan munkát kell megcsinálnom, ami érdekel és értelmét találom..(korrepetálás, gyerekvigyázás) akkor nincs semmi bajom. De ha érezhetően lenéznek az adott munkahelyen, akkor inkább otthagyom. Bennem van a hiba?

Voltatok már így ti is?


2011. okt. 27. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, ha így érzed. Azt tudod tenni, hogy olyan munkát vállalsz, amit szeretsz is. De sajnos ha a szükség úgy hozza, akkor az ilyet is el kell vállalni :(
2011. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Basszus. Embereknek nincs munkájuk, te meg "nem telik az idő"...idióta vagy.
2011. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok idióta. Igen, nem telt az idő...

Embereknek nincs munkája? Hát tegyen érte, hogy legyen.. Én nem vagyok rászorulva, hogy dolgozzak.. (ösztöndíj, szociális támogatás), mégis elmegyek, ha úgy adódik vagy vállalok korrepetálást. Akiknek nincs munkája, nagyrészt nem is akarnak dolgozni... Ismerősömnek semmi ilyenféle végzettsége nincs, mégis pékként dolgozik egy hipermarket pékáru osztályán. Mert megpróbálta, jelentkezett és azóta is ott dolgozik. Tenni kell érte.

2011. okt. 27. 15:51
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

Ha megteheted, hogy olyan munkát vállalj, amit szeretsz, akkor tedd.

De azért vérlázító, amit írtál. Képzeld, akarok dolgozni, teszek érte, mégsem tudok elhelyezkedni.


Nem kellene általánosítani, hogy aki nem dolgozik, annak a nagy része nem is akar...Mennék én a qrván kívül bárminek, de nem kellek sehova...

2011. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Vérlázító? Nem hinném... :) Direkt megnéztem a Szuperinfónkba, keresnek pultost, takarítónőt, felszolgálót, pizzafutárt, mosogató munkatársat, kesztyűvizsgálót, gépi csomagolót, operátort, hitelértékesítőt, hosszteszt...


De mocsok módon nem ez volt a kérdésem, hogy ki mennyire nyomorult és nem talál munkát.

2011. okt. 27. 16:36
 6/19 anonim ***** válasza:
12%

Te egy ritka alpári ember lehetsz...mi az, hogy nyomorult valaki, mert nem talál munkát?

Melyik megyében élsz csillagvirág? Baranyában elég sz.r a helyzet.

2011. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok alpári. Vas megyét és Gy-M-S megyét is megnéztem...

Gyár mindenhol van.. oda lehet menni. Iskola is szokott lenni, kollégium is. Portásnak, takarítónak lehet menni.


De ismétlem, a kérdés még mindig nem ez.

2011. okt. 27. 16:44
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Nincs benned semmi hiba,nekem is vánszorog az idő a munkahelyemen. 8 órás meló,de a munka része talán 3 óra.Nem mehetek el sehova,semmit sem csinálhatok.Viszont anya sajnos most gyárban dolgozik,10 órázik és kb.20 ezerrrel kap többet mint én.Nem szeretem ezt a munkát,de nagyon jól tudom,hogy a gáyrit se szeretném és akkor inkább már ez.Vettem laptopot olvasgatok,játszok.Nagy mák,hogy ezt megengedte a főnököm.
2011. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
egy h*lye kis p*csa vagy édes szívem!:)
2011. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na miért is lennék hülye p*csa? :)


Rendes válaszolónak.. hát igen, az első munkahelyemen én is olvasgattam... :)De ennél a sz/r árufeltöltésnél még azt sem lehet.. :@

2011. okt. 27. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!