Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli pasik! Ti ha azt...

30 körüli pasik! Ti ha azt írjátok, hogy "imádom" azt hogy értitek?

Figyelt kérdés

Tehát: "Imádom minden testrészed" vagy "imádom a szemeidet"

Tehát hozzátok is szótár kell, vagy ti amit írtok azt azért írjátok, mert úgy is gondoljátok?


2011. okt. 1. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok, de pont 30 éves az exem. Ő mindent imádott bennem...meg abban másik lotyóban is, akivel egy hónapig csalt.

Mikor lebukott, megkérdeztem, hogy ez mégis mi a fene (levélke), akkor annyit mondott, hogy túl könnyen dobálózott a komoly tartalmú szavakkal...igazodj ki rajtuk.

2011. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nah ez az... :(

Nagyon sajnállak... :(

2011. okt. 1. 19:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy, de engem sajnálni nem kell. Mióta vége lett, csak jobb lett az életem! :)

Na de most teret adok a sok 30 körüli pasinak. Remélem érkeznek válaszok, mert ez engem is érdekelne.

2011. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem a 30+ pasik is dobálóznak könnyebben a szavakkal csakúgy mint fiatalabban.

exem 40 volt ő is mondogatta hogy így szeret meg úgy de a tettei nem ezt mutatták. nem csalt meg csak egyszerűen nem törődött velem annyit. viszont amikor mondta hogy imád simogatni, kényeztetni azt szerintem úgy is gondolta mivel képes volt órákig simogatni szex előtt, után is. szerintem a tartalmat össze kell vetni a tettekkel és akkor rájöhetünk hogy komolyan e gondolják.

2011. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

...megtanulhatnátok már, hogy a szavakkal (különösen ezekkel a végtelenül nyálas "imádlak" és társaival) való dobálózás csak játék, ezeknek a szavaknak nincs súlya. (imádni - ez már önmagában olyan komolytalanul túlfűtött és valódi tartalmat mellőző szó emberi kapcsolatokban) Ezek azért használatosak, mert tudjuk, hogy szeretitek hallani és célt lehet velük érni. A cél itt gondolom nem szorul külön magyarázatra.

Ha valaki úgy áll hozzátok, ahogy azt szeretnétek és elvárjátok, szavak nélkül is érezni fogjátok. Az értelmesebb, valamire való nők értik legalábbis. És nem kell ötpercenként mondogatni, hogy "imádlak". Elkopik.

Ffi voltam, igaz, még csak 25.

2011. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Eg kis OFF: kedves utolsó válaszoló! Akkor számodra mely szavaknak van súlya? Nem arról van szó, hogy mit akarunk hallani, hanem arról, amit te magad is csak olyan nőnek mondasz, akit valóban szeretsz.
2011. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajat tapasztalat, de a pasi tetteit kell nezni. Hiaba mondja, hogy imad, ha nem erzed. Bar asszem ezt mindenki a sajat karan tanulja meg. En 5 evig hittem az exemnek, hogy szeret, de aztan szerencsere kinyilt a szemem(felnottem vegre), es rajottem, hogy csak kihasznal.
2011. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Számomra a szavaknak nincs súlya. A tetteknek annál inkább. Én a szeretett nőmnek nem bírnám kimondani, hogy imádlak, inkább tettekkel igazolom, hogy boldoggá akarom őt tenni. Magasról sz@rok a nyálas dumára és az üres szavakra.
2011. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Aha értem. Köszi a felvilágosítást! Ezentúl egyikőtöknek sem hiszek :) (mármint a szép szavaitoknak)
2011. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Na most engem fognak megkövezni a csajozós kanok, hogy hatástalan lett a dumájuk? A fene, inkább nem is szóltam, vegyük úgy. :D
2011. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!