Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen, hogyan...

Miért vagyok ilyen, hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy a pénzért meg kell dolgozni (jelen pillanatban a szüleim teszik ezt) és hisztizek ha valamit nem kapok meg... mert hogy a többieknél ezt látom, meg hogy milyen jó ruhákba járnak... már nem egyszer vesztem emiatt össze velük... meg hiperérzékeny vagyok, ha már egy kis veszekedés is kialakul, akkor sírok. Az agyam érti a kapott információkat, de nem tudja elfogadni. Mit tehetnék ez ellen? Hogyan változhatnék meg?


Normális válaszokat kérek!


2011. okt. 27. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

"Mit tehetnék ez ellen?"


Ébredj fel!

2011. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez alatt mit értesz?
2011. okt. 27. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyi idős vagy? Ez ettől is függ.

Vannak ilyen emberek, sajna amikor szükség lett volna kiskorodban a fegyelmesre, feltehetően azt nem kaptad meg. Hogy változhatnál meg? Leírva egyszerű: Az EQ-d és az AQ-det kell egymáshoz közelíteni.

Ha tudok segíteni, írj privit!


Üdv

2011. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

"Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy a pénzért meg kell dolgozni "


Álomvilág szindróma. Ezért mondtam, hogy ébredj fel.

2011. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
17.
2011. okt. 27. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj diákmunkára, tanulj. Talán segíthet. :)
2011. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

vállalj diákmunkát

rögtön megérted, hogy a pénz nem fán terem...

2011. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tanulni tanulok, felsőoktatásba szeretnék menni. Dolgozni míg el nem végzem a sulit nem szeretnék, majd utána szívesen elhelyezkednék gyakornoknak újságnál, rádiónál..
2011. okt. 27. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd felébredsz, a tanulni úgysem fogsz keményen, aki ilyen, az nem tanul, majd rájössz, hogy vagy keresel valakit, aki eltart (egy ideig) vagy aljamunka vár az olyanokra mint te.
2011. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már nem kapsz meg a szüleidtől mindent, amire vágysz, akkor majd neked is meg kell dolgozni mindenért. 17 évesen hisztizni eléggé égő, le kéne már szokni róla. Esetleg valami kimerítő fizikai tevékenység, ami kitartást és minél jobb teljesítményt követel meg, segít neked összekapni magad. Gondolok itt valamilyen versenysportra.
2011. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!