Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kicsit megváltoz...

Hogyan tudnék kicsit megváltozni? (külsőleg)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit új külsőt, valami sportosabbat, de ugyanakkor nőieset is. Tudnátok ötleteket adni, képeket, hogy milyen ruháim legyenek, és hol tudnám beszerezni őket. A hajamnak is szeretnék vmi új formát. most vállig ér. Az arcom inkább kerek, mint vékony, ezért a fufru sajnos nem áll jól. Tudnátok segíteni?

Előre is köszi. 13/L (Debrecen)


2011. aug. 6. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link] (magassarkút ne!!!)

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

énis Debreceni vagyok de ezt miért kellett am kiírni? :D xd

amúgy a Fórumba van egy millió bolt,ahol tudsz nézelődni

a kerek archoz a hosszú frizu illik,a frufru pedig oldalfrufru ami valamennyire eltakarja az arcodat :D

a hajválaszték ne legyen túl oldalt

vasald ki vagy ha rövidebb a hajad,oldalt legyen tépett

ez optikailag vékonyítja az arcod :))

az is jól áll ha a homlokodat szabadon hagyod vagy ha oldalfrufrud van akkor az hosszú legyen :P

remélem segitettem ;D

13L

2011. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszi a képeket. Az utolsó link poénos, de értem a célzást ^^

2. nagyon köszi a hajamhoz. Kicsit tépett lett és ilyen lenőtt frufru stílusú. :D

2011. szept. 10. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
szivesen :D biztos jól néz ki :)
2011. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!