Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha már félek a...

Normális az ha már félek a barátomtól?

Figyelt kérdés

3éves kapcsolat és egyszerüen nem lehet vele vitázni.

Ha van valami van, eldurran az agya elkezd üvöltözni,de úgy,hogy zeng a ház,szétver vmit,elkezd lekezelően, csúnyán beszélni velem. Eltorzul az arca,örjöng,egész testében reszket(kb. fél órán keresztül),olyan mintha görcsbe lenne.ilyenkor megmozdulni se merek,csak remegve várom,hogy vége legyen.

Aztán hirtelen leáll,és iszonyat aranyos lesz megint.

Mert amúgy meg a legaranyosabb pasi akit csak ismerek,minden barátnőm irigykedik.Nagyon szeretem.

De már nem merek neki szólni semmiért,szabályosan rettegek tőle.Egyszerüen leirhatatlan milyen mikor elborul az agya,mint egy elmebeteg.

Amúgy ő is tudja,hogy ez nem jó,megigérte,hogy változtat,de pont az ellenkezője van,egyre durvábbak a kitörései.

Nem tudom mit tegyek.

Amúgy 21évesek vagyunk.


2011. okt. 18. 13:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális. Hagyd ott. Kivárod, míg bántani fog?
2011. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, míg el nem kezd verni is. A szakításkor és utána egy jó ideig kísérettel menj mindenhová.
2011. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,de szerintem ezt te is tudod. Mihamarabb fel kéne keresnie egy szakembert,akivel tudna beszélni,ezekről a dühkitörésekről.
2011. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig nem maradnék egy ilyen pasival!!! Bármikor tettlegességé válhat a dühkitörése ! És ha majd lesz babátok ? Ne adj' isten,valamivel "feldühíti" apucit. Mi lesz ? Én inkább bele se merek gondolni... Azonnal otthagynám.
2011. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
50%
Te Jacob Black-kel jársz?
2011. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%

Nem birja a kritikat. Ebbol kovetkezoen kicsi az onbizalma. Es mivel kicsi az onbizalma tulajdonolni akar Teged.


Jo ertelemben vett "normalis"-nak semmikeppen sem neveznem...

2011. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
7%
Igen, teljesen normális.
2011. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
30%
A barátom egy az egyben ilyen!
2011. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Akármilyen aranyos, hagyd ott,ez így nem állapot. Neki meg jobb lenne orvoshoz mennie.....
2011. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
51%
A pasim ugyanilyen, amiket leírtál! Dühkitörései után hihetetlen aranyos lesz...Meg tényleg nagyon jó ember, szeretem nagyon! De vitatkozni azt nem lehet vele...Szerintem hihetetlen hatalommániás!és felsőbbrendűnek képzeli magát, de ezt már közöltem vele.
2011. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!