Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programot csináljak...

Milyen programot csináljak holnap délután a 8 éves húgommal? 16/L

Figyelt kérdés
Holnap délután nekem kell rá vigyáznom, és szeretne egy kicsit kimozdulni a lakásból.
2011. okt. 27. 20:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. :)
2011. okt. 27. 20:42
 12/20 anonim ***** válasza:
21%
a tökfaragás angoloknak való, ne vegyük át ezt a szokást!! Légyszi ne tanítsd őt ilyesmire :(
2011. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.


Így van.

2011. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
utolsó remélem angolul se beszélsz mert az is az angoloknak való :)
2011. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

A tökfaragás igenis jó móka. Meg gesztenyét szedni és bábukat csinálni belőle.


Aki meg olyan baromi nagy magyar, vessen el mindent ami nem magyar és húzzon vissza Etelközbe jurtába. :D

2011. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Etelköze jurtába b@zdmeg:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kisiskolásként nagyon izgalmas játék volt, hogy zsírkrétával összefirkáltunk egy hatalmas rajzlapot, utána meg félbehajtottuk, és áttoltuk rajta a vasalót. Aztán szétnyitod, és összeolvadnak rajta a színek :)
2011. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%

OFF: Te jó ég... Nem gondoltam, hogy lavinát indítok a tökfarigcsálással, de ha már itt tartunk, akkor elárulok ezt-azt.

Úgy ajánlottam elfoglaltságként ezt az "angolos" szokást, hogy hagyományőrző tagok vagyunk a családommal együtt, számos hagyományőrző rendezvényre járok, kalotaszegit és kalocsait hímzek szabadidőmben, rovásírást tanulok, a családban a kisgyerekek MAGYAR keresztnevet kaptak, nemzeti rockon nőttünk fel, és büszke vagyok a szokásainkra, hagyományainkra, fennt maradó emlékeinkre, a kultúránkra, de legfőképpen arra, hogy MAGYAR vagyok.

És miért ne tanulhatnánk meg, ismerhetnénk meg más népek szokásait? Hogy várjuk el, hogy Európán kívül (de ennyire messzire sajnos nem is kell menjünk) tudjanak a létezésünkről?

ON: A zsírkrétázás is jó ötlet, vagy tarthattok szépség napot is, körömfestéssel, frizura készítéssel, társasozhattok, sétálhattok egy nagyot. Csinálhattok egy kis édességet, mondjuk pudingot, muffint, valamilyen kekszet teával... És a tökfaragást még mindig jó ötletnek tartom! :))

2011. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%
a tökfarigcsálásról jut eszembe: nálatok van otthon ANGOL WC? :)))
2011. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
23%

köszi szépen, aki leszavazott...

akkor faragjatok tököket!

A régi magyar ünnepeket felejtsétek el! Persze azt nem gyakoroljátok a gyerekkel, mi?

magyarság = 0


Az angol wc jó poén :D

2011. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!