Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton csak zabálok. Nem...

Folyton csak zabálok. Nem birok kibékülni magam. Elegem van az életből sex sem éérdekel. Voltam idegorvosnál de azt mondta semmmi bajom. De nekem az ágybol sincs kedvem felkelni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
tűzz ki célokat magad elé.barátaid nincsenek?próbáld összpontosíts A POZITÍVUMOKRA BENNED.
2011. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ma.Kb meg se mozdultam még a szobámon kívül.Megnézek egy csomó természetfilmet.Zabáltam túrós tésztát rengeteg szalonnával,aztán betoltam életem legnagyobb képviselőfánkját.Elszívok pár cigit,sőt még lehet egy sört is bedobok.

PROBLEM?


Ha nem akarsz ne tégy semmit.Lazulj.

2011. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni. jót tesz a lelkednek is és a testednek is. egy kiadós edzés után másképp látod majd a világot.
2011. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy lehet a háttérben egy egyszerű vitamin hiány is,és igen a sport ,szabad levegőn való mozgás ,kis lépésekben kezdj el mozogni ,ha nem változik nézesd meg a vérképedet
2011. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hahóó! Senki nem látja, hogy ez súlyos depresszió? Mindenképp pszichiáterhez menj, ha gyógyszeres segítséget akarsz mellé, ha nem, pszichológushoz! Vegyél erőt magadon!
2011. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Basszus utolsó nem látod,hogy volt orvosnál,akkor legalább azt írtad volna menjen másikhoz......
2011. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Az idegorvos=neurológus. Az megállapíthatja, hogy nincs szervi baja. Egy olyan szakember, akit én ajánlottam, mélyebbre képes ásni. Gondolkozz, mielőtt írsz.
2011. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,nekem akkor is a könnyebbik útnak látszik az,ha magunk kezdjük a változást ,azért tűnik úgy ha kis lépésekben kezd el valaki mozogni ,tudatosan táplálkozni,jobban jár mintha egyből rohan az orvoshoz.

Nem is szerencsés diagnosztizálni (pontosabban lehetetlen) súlyos depressziót megállapítani pár hányavetin oda ill. idevetett mondatból.


Kérdező,fakultatívan válassz egy megoldást az előttem válaszolokból .

2011. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!