Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak?...

Nem tudom mit csináljak? Kibékülni de hogyan

Figyelt kérdés
Abba most ne menjünk bele hogy van e férfi és nő között barátság. Nekem 10 évig volt egy igaz nagyon jo férfi barátom. Mindig számitottunk egymásra stb (nem volt szex) igaz barátság volt. Másfél éve öszevesztünk, ill öszeveszett velem interneten keresztül és soha többet nem beszéltünk. Nagyon hinyzik. Kiakarok békülni vele. de nem tudom hogyan. Semmi nem jut ezembe amikor levelet akarok irni.. segitsetek
2009. nov. 2. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy kezdeném a levelet, hogy leírni, milyen jó is volt, mikor legelőször találkoztatok, hogy épp zavarban voltatok, vagy épp nem. Aztán leírnám, hogy: "Csak meg szeretném köszönni, hogy számíthattam rád ebben és ebben." És leírnám, mennyire hiányoznak az átbeszélt éjszakák, a vigasztalásai, a közös programok, bulik stb.

És utoljára azt írnám le, hogy "sajnálom ha megbántottalak valamivel..."

És, hogy ha van rá lehetőség, szeretnéd vele megbeszélni a dolgokat. Találkozhatnátok valamikor egy forrócsoki vagy ebéd mellett. Írd le a számod, hogy fel tudjon hívni.

Sok sikert.

2009. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!