Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám engem ugráltat a boltba,...

Apám engem ugráltat a boltba, amíg itthon fekszik, TV-t néz, és internetezik. Menjek le helyette? 17l

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-egyszer biztos beleférne, hogy vásárolok helyette, de rendszeresen tuti nem, pláne hogyha otthon van, és semmi dolga.
2011. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer kétszer igen,de aztán már menjen le ő. Mondd neki,jó, de akkor hadd vegyél magadnak egy kis csokit, vagy valami ropogtatnivalót:)
2011. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;)
2011. okt. 30. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős történet. Néha néha lemegyek helyette ha úgy van és fáradtan jön haza a munkából. Ez volt 15 éve. Most már nyugdíjas anyám még dolgozik én meg a tetőtérbe lakok a barátnőmmel, és néha fel telefonál hogy ugorjak le borért akkor sose megyek le vegye meg saját maga. De ha kenyér vagy ilyesmi kell főleg amikor amúgy is mennék azt persze hozok neki. De ha csak a lábát lógatja és nem csinál semmit akkor nem megyek el helyette főleg ha nincs semmi baja. Egy kis mozgás úgy is ráférne mert amióta nyugdíjas csak itthon ül egész nap és nézi a TV-t pedig jó kondiban van semmi baja nincsen.

Lényeg az hogy állandóan nem mehetsz el helyette, menjen el csak úgy ő is. Persze ha meló után jön haza akkor az más mert fáradt meg minden.

2011. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom, te nem tudod, hogy a szülők azért csinálnak gyereket, hogy legyen kit leküldeni a boltba, meg legyen, aki szombaton cipeli a cuccot a piacon? Meg unokát csináljon, akivel lehet játszani...:-D
2011. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen mentem az anyám helyett a boltba, már 8 éves koromtól, mert egyedül nevelt minket. Persze nevelési szándékkal is küldött, hogy megtanuljak vásárolni. De soha nem éreztem azt hogy ugráltat, élveztem hogy önálló lehetek. 35/N
2011. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!