Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A korkülönbség miatt nem keres?

A korkülönbség miatt nem keres?

Figyelt kérdés

Én 29 éves vagyok nő ,ő 25 fiú, 3 hete ismertem meg ,voltunk is együtt .Azóta viszont eltelt pár nap ..és nem keres. A korom engem zavart ,őt nem (vagy csak nem mondta)(Azt hiszem,és ezt mondta is, mindketten egy eddigihez nem fogható, különleges találkozásnak életük meg ezt az időszakot )

Tanácstalan vagyok ..

(a kulturált válaszokat köszönöm)


2011. okt. 30. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak arra kellettél neki.
2011. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet csak egy numera voltál neki....ezt tőle kellene megkérdezned hogy mivan nem érdekellek vagy mi van?
2011. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos elképzelhető, hogy csak arra kellettél neki! Egyébként, ne zavarjon a korod! Sok idősebb pasinak van fiatalabb nője és sok idősebb nőnek van fiatalabb pasija! Nálunk az asszony javára van 7 év, de nem zavar minket! Fel a fejjel! ;) 28/F
2011. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A korkülönbség nem jelent gondot. Az én "leendő barátnőm" 14 évvel idősebb nálam.

Azért írtam, hogy "leendő", mert egyelőre csak barátok vagyunk, illetve, fontos a pozitív gondolkodás is. :)

2011. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a kérdésre válaszolva nem hiszem hogy a korod miatt nem keres,mert ha kifogtál egy olyan fickót akkor a 20 évest sem hiszem hogy keresné..szóval szerintem nem a korod miatt,csak egy dugás voltál neki bocsi hogy ezt mondom,bár még jelentkezhet akár 1 hét múlva is,párnap az még nem jelent semmit.
2011. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ha csak egy 'numera' voltam -akkor sem haragudnék rá. két ok miatt ,az első és legfontosabb hogy felnőtt emberként vállalom a felsőséget a döntéseimért. 2. volt közöttünk az a hullámhossz ami.

Nem jött az ihlet h keressem ,persze hiányzik,csak mivel ő a férfi szeretném ha ő keresne .Egy dolog esne csak rosszul ha el sem köszönne. Köszi még1x jó volt kiírni magamból..

2011. okt. 30. 20:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy Ő ezt a "eddigihez nem fogható, különleges találkozásnak életük meg" dumát csak vetítette! Ha valóban így lenne, keresne ezt hidd el nekem! egyébként mennyi idő után feküdtetek le?

Az oké, hogy Te megértenéd, ha csak egy numera voltál, de sajnos az emberek többségében annyi gerinc nincsen, hogy ezt közölje a másik féllel esetleg annyit oda böfögjön, hogy vége, nem kellesz...

2011. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, már keresett volna, ha fontos lennél neki :(
2011. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Trófea.
2011. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha irányomban volt tisztességtelen a szándék vagy bármi, azt magával kell majd rendeznie vagyok ennyire fatalista.

És bár fájdalmat lehet nekem is okozni, mennék (megyek) tovább az utamon, tartom magam annyira. Tudja mit veszíthet, és mindenki maga dönt a sorsáról.

2011. okt. 30. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!