Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék ajándékba, a...

Mit vehetnék ajándékba, a férjemnek 30. -dik születésnapjára? Valami maradando emlékezeteset szeretnék.

Figyelt kérdés
persze tudom, hogy én ismerem és tudom hogy mi érdekli, csak gondoltam, hogy tudtok pár jo ötlettel segiteni. elöre is köszönöm.
2008. nov. 17. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom egy romantikus agynemut kert, meg is lepodtem. Kulonben mi is ez a korosztaly vagyunk.
2008. nov. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
MENJETEK EL PÉLDÁUL EGY JÓ KIS KIRÁNDULÁSRA.A RÁM SZAKADÉK IGAZÁN FELEJTHETETLEN FŐLEG HA VÉGIG TUDJÁTOK MÁSZNI A LEG VÉGÉIG.AMÚGY MEG ÁLTALÁBAN MINDEN PASI A HOBBIJÁVAL KAPCSOLATOS DOLGOT RÉSZESÍTI ELŐNYBEN
2008. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Huha én is ezzel vagyok gonba,nekem is 30.-at tölti:)

Eddig màrkàs parfümöket,meg ruhanemüket kapott,na de ezt se lehet mindig ismételni.

Koncertjeggyel akartam meglepni,de ö màr hamarabb megvette magànak,mint én neki:(((((((((((((

Aztàn eszembe jutott az elektromos borotva (philips stb)

,de màr jelzett hogy ö marad a hagyomànyos eldobhatonàl.......

Mi maradt hàtra?

Én veszek neki bizonyos összegért sok kaparos (nyerös)kàrtyàt,azt becsomagolom neki,mellé egy màrkàsabb pezsgö,és talàn egy szép vacsi.Furcsàn hangzik,nem hétköznapi,ezért is tetszett az ötlet.

Gondold el hogy azt a sok kàrtyàt oràkon àt kapargatja,és még a nyerési esély is ott van:)))))))))))))Végül is ha a lotto érdekli,akkor ez nem rossz ötlet.

2008. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy meglepetés-partit szerveztem neki, közel 30-an jöttek el(család+barátok), rendeltem dj-t +kongást és hajnalig mulattunk. A kajákat, sütiket én készítettem. Az ajándék egy márkásabb, elegáns óra volt, de a hangsúly a meglepetésen volt. Jött haza munkából, mi pedig vártuk a lakásban a tortával. Felejthetetlen volt.
2008. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Most már nem engedhetem meg magamnak az ilyen bulikat anyagilag, ugyhogy elvinném étterembe, vagy 2 napra egy szép helyre, vagy egy koncertre. Ez tényleg attól függ, hogy mit szeret és mennyi pénzt vagy energiát tudsz ráfordítani. Írd meg lszi, hogy mi lett végül Sok sikert!
2008. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még azt tervezem hogy egyszer légballonnal tesz majd sétàt:)

Kicsit dràga mulatsàg,de jövöre elkezdek sporolgatni.

Na az egy örök élmény marad neki!

2008. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is melepetés bulit szerveztem neki a 30. szülinapjára. Annyira meglepődött és úgy örült, hogy percekig meg sem tudott szólalni, ott volt minden barátja. Azt mondta ez volt élete legszebb szülinapja!:-) Hatalmasat buliztunk. És vettem neki egy szép ezüst karkötőt is.
2008. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sziasztok!

köszi szépen a jobbnál jobb tippeket :)

a kaparosszelvény kimondottan tetszett :)

én jot nevettem rajta,szerintem neki is tetszene föleg mert néha néha kapargatna,csak én nem engedem neki :)

elvileg közösen azt tervezzük, hogy elmehetnénk a családdal ill barátokkl a trofeába vacsizni. tetszik neki, igaz nem meglepi lenne... vagy hagyam abban a hiszembn hogy oda megyünk, és a végén itthoi bulival lepjük meg? hááát lehetne, de félek nehogy csalodjon, ha már beleélte magát a trofeába.

dilemma :) na még gondolkozom, a szülinap dec 2.-án lesz. majd ird meg létszi, hogy a kaparos nálatok hogy jött be.

2008. nov. 19. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!