Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az uncsitesóm miért mond...

Az uncsitesóm miért mond ilyeneket? Már annyira elegem van.

Figyelt kérdés

még régebben volt barátom,ő volt az első

és nem is feküdtem le vele,még csókolózni se csókolóztunk,meg semmi,persze az unokatestvérem (aki amúgy 15 éves...és fiú) elkezdett szini hogy milyen egy szutykos k.rva vagyok


hát mondom nagyon jó...


és a poén hogy ő egy idős a volt barátommal,és az ő volt barátnője meg egy idős velem xD


de persze az a csaj már nem r!banc...


meg egy pici felesleg van rajtam és ez ellen próbálok tenni de amikor lefogyok ilyen 2-3 kilót,vissza is jön o.O de mindegy...


és szóval az a lényeg hogy állandóan amikor nálunk vannak vagy mi vagyunk náluk,ott oltogat hogy milyen nagy hájas seggem van,meg hogy fúúúúj de dagadt vagyok


meg még le is rondáz....


jó,most nem vagyok egoista,de szerintem nem is vagyok arcra ronda


és erre még az is rátesz egy lapáttal hogy az iskolába is van pár gyerek,akik folyton követnek és ott mondják hogy milyen rusnya vagyok,meg hülye neveket adnak és azt ordibálják az utcán...


és mikor ezt elmeséltem pl a barátnőmnek vagy a nővéremnek,mindketten azt mondták,azért csinálják,mert tetszem nekik


persze,azért egy 13-14 éves gyerek csak nem ovis szinten van már hogy ha tetszik neki egy lány akkor anyázik neki meg kigáncsolja ...


de amúgy akik nem ismernek annyira,azok azt mondják,szerintük szép vagyok


akkor most mivan?


a bunkó uncsimnak és ezeknek a nyomorékoknak higgyek vagy azoknak akik szerint jól nézek ki de nagy az esély rá,hogy csak kedvességből mondják?


13l


2011. okt. 15. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

talán irigység...

de igazából nem tök mindegy?

le kell szarni...

2011. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem vagy véletlenül roma? Mi köze az unokatesódnak, hogy te hogy nézel ki, és kivel jársz? Náluk divat ellenőrizni a csajokat. Foglalkozzon a kis pö...vel, mondd meg neki, és ne veled. Az is lehet, h. tényleg tetszel neki. Na de már unokatesó! Szálljon le rólad.

Hogy kinek higgyél? Magadnak. Ne törődj senkivel. Most megint divat a húsos nő. Nem hallottad?

2011. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

neeeem....magyar vagyok


roma tuti nem lehetnék,ahhoz túl fehér a bőröm és kicsi a mellem xd


amúgy a húsos nőkről annyit hogy lehet hogy most megint "divatosak" de én saját magamnak így nem tetszem és gondolom ha én se vagyok megelégedve magammal,másnak hogy tetszenék?

2011. okt. 15. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, gyerekes viselkedés, fel se vedd. :)
2011. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi :) megpróbálom :D
2011. okt. 15. 14:25
 6/9 anonim válasza:
Ha ezt velem csinálnák úgy képen törölném őket, hogy csak na!Az ilyeneket tényleg ne vedd magadra! Gyerekes kis senkik!!- . -
2011. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi :D


én csak megrugdostam őket,azután abba is hagyták,de már megint kezdik

2011. okt. 15. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Valszín frusztrált a srác, lehet, hogy őt meg másvalaki bántja, és rajtad éli ki...
2011. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mondjuk erre nem is gondoltam o.O
2011. okt. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!