Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apunak karácsonyra?

Mit csináljak apunak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Apu informatikus és nagyon szereti a csokit. Azt hiszem ez minden ami a segítségemre/segítségetekre lehet. Tippem sincs, mit adjak neki, tavaly nagyon sikerült meglepnie és nagyon boldoggá tett (új aerobic-cuccot kaptam tőle meg egy olyan állatos könyvet amire régóta vágytam már) és szeretném ezt viszonozni. Nem venni akarok neki valamit, hanem olyat amit én csináltam. Anyunak már megvan hogy mit adok, az ő ajándékát már nagyon régóta tudom, de apura tippem sincs. Ötletek? :) Köszi előre is! :)


13/L


2011. okt. 31. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ha szereti a csokit, akkor szerintem ezzel tuti sikered lenne, bár nem kevés pénzt kellene beleölni. A smarties helyett persze van olcsóbb drazsé is, de a kit kat az kit kat.


[link]

2011. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez nagyon tetszik. Ha más nem lesz, ezt csinálom. De azért várok még tippeket. :)
2011. okt. 31. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszel valamilyen hobbi boltban karácsonyi gipszkiöntő formát (pl: [link] éppen nem gipszet,hanem olvasztott csokit teszel bele.Megdermeg és kész a csoki,amit te készítettél neki.
2011. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez is nagyon tetszik. :)
2011. okt. 31. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami csokis tortát/sütit vagy valami ilyesfajta édességet sütsz neki, ami billentyűzet alakú :DDD
2011. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!