Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvan már, hogy mit vesztek...

Megvan már, hogy mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nekem vannak ötleteim, meg egypár beszerezett cuccom is :-))


Páromnak:

-eddig egy mazsolabor van különlegességnek (? tényleg különleges vajon?)

-meg egy borotvakészlet

A következő időt karácsonyig azzal fogom tölteni, hogy gőzerővel valami személyre szóló ajándékot találjak neki, ami olyan különleges, mint ő nekem :-)) Ajándékötleteket szívesen várok :-))


Anyukámnak:


-megtetszett neki nálam egy jó kis táska, megvettem neki egy hasonlót

-a szokásos arckrém-különleges tusfürdő csomagja (lehet, hogy snassz, de ő nagyon szereti, és 2-3 hónapig használgatja, annyit szokott kapni)

-telefontöltés, amivel újabb 1 évig használhatja a mobilját

-arcképével ellátott bögre

-egy jó kis papucs, amit kifigyeltem, hogy szeretne

-1 kg keménycukorka különleges üvegben

-lovas naptár 2012-re

-meg gondolkodom még egy masszázsutalványon is, amit jövőre korlátlanul felhasználhat


Apukámnak:


-régi vágyát szeretném teljesíteni, egy nagy távirányítós helikopterrel, ami kimaradt a gyerekkorából

-mp3 a kedvenc zenéivel feltöltve, amit hallgatni tud


Unokabátyámnak:


-1 kg keménycukorka különleges üvegben (meg van veszve ezért a fajta cukorkáért)

-valami jó kis sör (mindegy milyen, csak sok legyen és jó :-))


Keresztgyerekeimnek:


-na itt megint meg vagyok lőve, még fogalmam sincs, ajándékötleteket szívesen várok :-))


Nagynénémnek:


-telefontöltés, amivel 1 évig megint tudja használni a mobilját

-meg valami süti vagy konyhakellék kellene, ezt még kitalálom


Beszélgessünk ajándékötletekről, ha van kedvetek :-))


26/N


2011. okt. 31. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy van meg, ember, november eleje lesz még csak....

Amúgy nem olvastam el, meg szerintem senkit nem érdekel, hogy mit veszel a családodnak. Magánügy.

2011. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ötletszerzés céljából máskor is leírogattuk itt a fórumon. Ha van ötlet, én szívesen várom november elején is, nemcsak december 23-án, kétségbeesetten szaladgálva.
2011. okt. 31. 13:25
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem még tippem sincs.

Keresztlányom a legneccesebb 8 éves, égő neki babázni, de szíve szerint játszana. Szóval passzolom.



Húgom majd kitalálja mit kér és azt megkapja tőlem.


Anyukám elektromos seprűt kap, ha jónak látjuk.


Apa gondolom valami italt, de nagyon nem tetszik, szeretnék valami szebbet és jobbat, de tippem sincs.


Nagymama nagypapa (apai): Mama arckrémet kér mindig, papám pedig pulóvert, szóval ez megoldva


Az anyai nagyszüleimmel is bajban vagyok, bár oda van egy tippem, cserepes négylevelű lóhere :)


Dédimamám: Tesóm cipőt vesz neki, én még gondolkozom, de ez a fényképes bögre nagyon bejön :)


Ha van valami tipped, azt szívesen fogadom :)



22/N

2011. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
még fogalmam sincs, de azt hiszem, hogy indén mindenkinek készítek vmit. Szerintem jók az ötleteid, de megmondanád, milyen az a különleges üveg?
2011. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát még nagyon gondolkodom rajta.
2011. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam közben: dédimamának jó lehetne szerintem egy arcképes étkészlet is (persze 1-1 db-bal) a bögre mellé, azaz arcképes mélytányér, lapostányér, már sok helyen megcsinálják, ugyanazzal a fotóval. Vagy neves (hímzett) törülköző (minden tescóban árulnak ilyet az üzletsoron)


A különleges üveg meg egy nagy sapkás patikai üvegre hasonlít, most akciós a lidl-ben, lecsaptam rá (anyum gyűjti az ilyet, unokatesóm meg a cukrot, az üvegben meg tarthat valamit utána, ha kiette)

2011. okt. 31. 13:38
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem anyádnak ne az ö képével elátott bögrét vegyél hanem a tietekével, vagy a családéval. ilyet sokan szeretnek az irodába bevinni és nem magukat nézegetni, hanem a családját, vagy téged, vagy akármit de nem saját magát.


keresztgyerekeknek, játékot és játékot.

nekem 4-8 évesek a kersztgyerekek, nekik vettem meg tegnap egy festös játékot (mindegyiknek kaptam korhoz kötöttet) és legot, persze mindegyik kornak megfelelö.


tesóm nekem valami ruhanemüt kap, sógornöm botmixert kért, anyukámék még nagyobb kérdés, de nekem a héten meg kell vennem, mert elutazunk utánna 4 hétig semmi, és még el is kell nekik küldeni. így csak az itteni család marad decemberre.

2011. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Húúú ez jó ötlet. Köszönöm, utánanézek :)
2011. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen :-)))


Anyunak már késő... megvan a bögréje :-)) De abból a célból van ő rajta, hogy kapásból megismerjék a bögrét a munkahelyén, hogy az övé, mert volt már, hogy elkeverték.

2011. okt. 31. 13:43
 10/17 A kérdező kommentje:
3 keresztgyerekem van, a 7 és 8 éves kisfiúkkal szerintem nem lesz gond, mert valami játék megy nekik ismét, mint tavaly, de a 11 éves nagylány már igencsak kamaszodik, nála jobban bajban vagyok. Az nem jó neki, aminek én örültem 11 évesen, mert olyankor én társasjátékot meg könyvet kaptam, olvasni nem szeret, a társasjáték meg a tesóival közös ajándék lenne, és mint nagylány, ő szeret külön ajándékot kapni. (én tesó híján szülőkkel társasoztam, és nem zavart, de náluk ez nem szokás)
2011. okt. 31. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!