Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családod szokott támogatni?

A családod szokott támogatni?

Figyelt kérdés
Kb egy éve készülök egyetemre, de még mindig mindenki a családomban úgy beszél a jövömröl, mintha el is felejtették hogy hovva készülök. Pedig beszéltem velük róla sokat, és hát kicsit sértö, mert azt hittem hogy legalább azok akikel jóban voltam, támogatnak majd, de azok is mintha elfelejtették mind azt amiröl pár hónapja átbeszéltem velük...
2011. nov. 1. 00:31
1 2
 11/14 .:Laci:. ***** válasza:

FromOz köszi szépen :)

egyenlőre teperek a tanfolyamon, első dolgozat németből 59/60 pontos lett, azóta nem elég a 98%...bosszant az az egy apró hibám is a hülyeségem miatt

ha ez a tanfolyam megvan, már lesz valami a kezemben nem csak a 8 általános. igaz, hogy nem szakma, de a német nyelvvizsgával kimehetek külföldre és a targonca jogsi meg olyasmi mint egy szakma és lehet napi 8 órában dolgozni vele :) és az se egy rossz dolog, hogy a tanfolyam után ott az állás a mercinél, a fizetés az nem sok de kezdésnek megteszi és mellette is lehet még más munkát keresni ami jobban fizet :) a sulit meg nem hagyom abba, kell nekem az a géplakatos szakma, igaz, hogy szutykos egy meló de kevés jobb érzés van annál mikor szeretsz valamit csinálni, megcsinálod precízen, összerakod és működik :)

az igazgató meg hát...inkább nem kezdem el leírni mer még a végén kapok egy bannt :D

2011. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Anyagilag igen, de érzelmileg lófszt.
2011. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, szerencsére azért vannak olyanok is, akik érzelmileg vannak velem, különben már rég feladtam volna az egész életem.
2011. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Laci,

"kell nekem az a géplakatos szakma, igaz, hogy szutykos egy meló"


Kelljen is, mert geplakatosoknak jol megy kulfoldon, keresett szakmunkasok.

2011. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!