Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy 12 éves...

Mit vennétek egy 12 éves kislány szülinapjára?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag korán érő típus lévén lázadó korszakát élve, szinte semmi nem érdekli.

Olvasni nem szeret, a filmek nem kötik le, a játékokból kezd kinőni.

Teljesen meg vagyunk lőve.

Szeretnénk valami maradandó, értelmes ajándékot venni neki.

A keresztszülei vagyunk.

Ti mit vennétek?


2011. nov. 1. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg kezd "felnőni" akkor sminket, vagy ha megengedhettek magatoknak drágább ajándékot akkor mp3-at vagy annál modernebb zenehallgatásra alkalmas kütyüt ha még nincs neki.
2011. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Egy csillagvizsgáló távcsövet...


Mégis hogyan képzeled, hogy mi tudjuk, milyen az érdeklődési köre és abból kiszűrjük, mit szeretne kapni?


Kaphat barbibabát, társasjátékot, sminkkészletet, egy üveg whisky-t, két szobás lakást a rózsadombon, egy tűzpiros ferrarit, stb...


Függ attól, hogy mit szeretne, mennyit szántok rá, milyen jellegű dologra gondoltatok.

2011. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mÉG ILYEN BUNKÓ VÁLASZOLÓT...

Ilyen válaszokra köszi, de nincs szükségem...

2011. nov. 1. 08:13
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha kétszobás lakást vesztek neki a rózsadombon és nem kell neki, akkor én szívesen fogadom, esetleg lehettek a keresztszüleim.
2011. nov. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen a ferrarit se dobnám vissza, bár a fekete jobban tetszik. A barbie baba nem kell.
2011. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Bunkó???


Hmmm. Elég érdekes felfogással élsz!

Segíteni próbáltam azzal, hogy rávilágítottam arra, nem ismerjük a keresztlányod érdeklődési körét. Nem tudjuk mi az amire szüksége lehet.


Amiket felsoroltam ajándéklehetőségként, azok mind valósak lehetnek és csak próbáltam bizonyos léptékeket bemutatni.

Ha értelmezted volna a válaszomat, akkor leírtad volna az alternatívákat, hogy te/ti mire gondoltatok és abból már jobban át lehetett volna gondolni. Jegyzem a másik válaszoló is írta a smink készletet, tehát gondolom nem csak nekem szólt a lebunkózás!


Az ilyen kérdezők miatt higul fel ez az egyébként nagyon hasznos oldal!

2011. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Vegyetek neki egy iPhonet.
2011. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
90%
Szerintem vegyetek neki Ipod-ot vagy valami kreatív cuccot esetleg valami csinos ruhát, szép cipőt, ékszert. A lányok mindig örülnek az ilyennek. Vásárlási utalványt. 12/L vagyok. :)
2012. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
87%
Egyetértek 8-al, és én is 12L vagyok.
2013. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ipodot :x
2016. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!