Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislány szülinapjára...

1 éves kislány szülinapjára mit érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Én az anyukája vagyok és fogalmunk sincs,hogy mi az aminek hosszú távon hasznát vennénk(játékban gondolkozunk)?
2010. okt. 23. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog van. Pl játék babakocsi babával, azt tudja tologatni. Húzogatós fa játékok. Tanuló kutya (Fisher Price) Építő kocka, ha még nincs neki. Az én lányom januári de karácsonyra már megvettem neki a játék xilofont, mert nagyon szereti a zenét, hadd krampácsoljon rajta.
2010. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom másfél hete töltötte be az első évét. Ha csak a játékokat nézzük, ezeket kapta tőlünk, családtól, barátoktól: vízbe való játékot, dobot, kalapácsos-ütögetős formabedobót, állathangokat utánzó zenélős kütyüt, játszósátrat, leporellós könyveket, triciklit, Fisher Price sütifaló bödönt, másfél éves kortól használható építőkockát, bentre felszerelhető hintát, síró- nevető babát, xilofont, rumbatököt, bábot, montessori tornyot, csattogós lepkét, ja meg bébitaxit és kismotort. Szerintem ez kb. mind nekivaló. Legalábbis kb.minddel játszik. Mi a Regio-ban szoktunk neki vásárolni játékot. Ott szinte egy helyen vannak(1-2 sor) a 12-18 hónapos babáknak való játékoknak.


Boldog szülinapot! :)

2010. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 24. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!