Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek ajándékba a férjemn...

Mit vegyek ajándékba a férjemnek? Ti pasik minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Már a kreatív dolgokat kimerítettem az évek alatt, nagyon nehéz, mert mindent megvesz magának. És most ebben az évben teljesen tanácstalan vagyok...:(
2011. nov. 1. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Borotválkozáshoz kellékek?:D

Vagy valami szexuális segédeszköz,hm:P

2011. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindenkinek van szuksege a szexualis segedeszkozre, jol tud produkalni anelkul is:)
2011. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én is szeretem az Olasz focit, és egy haverjára minek költsek ilyen sokat?! Sajnos a baráti társaságból aki szereti a focit és ki is fizetné,az nem ér rá abban az időpontban amit kinéztem.. na mindegy.


Tankot vezetni? hát nem is tudom... :)ezt láttam a feldobox.hu-n is.


Köszönöm szépen, hogy ennyi hozzászólás érkezett.

2011. nov. 1. 19:03
 14/15 anonim ***** válasza:
De most itt nem rolad van szo,, hogy mit seretsz. Itt a ferjednek akarsz meglepetest csinalni, miert ne fizetnel mar egy havernak? Elvegre, azert gondolkodol az ajandekon, hogy jol erezze magat, nem? Maskor is elmehettek ketten focira, ha annyira akartok. En meglepetesnel nem sajnalom a penzt, nem szamolgatok.
2011. nov. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
már nem aktuális,de ha a tárcád engedi,bérelj egy limuzint és ott kényeztesd :))
2013. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!