Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket tehetnék bele az üvegemb...

Miket tehetnék bele az üvegembe karácsonyi ajándékként? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Tudom, még odébb van a karácsony, de nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni az ajándék készítést. Vannak formás üvegjeim, így arra gondoltam, hogy valamivel feldobom az üveget. Fűszerolajra is gondoltam, de érdekelne, ezen kívül van-e még más lehetőség, ami mutatós? Nem feltétlenül kell, hogy használható legyen, ha csak dísz, az sem baj. Adnátok ilyesmi ötleteket? Köszönöm!
2011. nov. 1. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

tehetsz bele különböző magokat

vagy ha öblösebb kicsit az üveg, akkor akár általad készített kis kekszeket vagy kis bonbonokat is tehetsz bele szerintem

2011. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fürdősó, habfürdő fürdőolajjal keverve, ez dekoratívan el is válik egymástól. Tehetsz bele saját készítésű lekvárokat is, ami különlegesség: fügelekvár, citromlekvár, narancslekvár.
2011. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rakhatsz bele színes cukorkákat, vagy üveggolyókat!
2011. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hydrogolyó (másnéven hidrozselé, ki hogy nevezi).
2011. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vehetsz potpourrit, ami nagyon dekoratív, szép és ráadásul illatos kis dísz lehet!

Ezenfelül - ill. amiket a többiek írtak - : tudsz bele színes dekorkavicsot és mellé ugyanolyan színű illatmécsest,

üvegfestékkel ráírni az ajándékozott nevét ill. a tiédet, vagy rajzolni rá.

2011. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tegyél bele olyan tésztát (persze nyersen) ami színes. pl piros, zöld. azok is jól mutatnak. olyan csavart alakja van.
2011. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Fürsősó, fürdőolaj, mécsestartónak ki lehet dekorálni, rétegezve magvakat, nagyon mutatós dísz. Vagy sütihez való szárazanyagokat beleteszed, az üveget kidekorálod, és fűzöl hozzá egy receptet, hogy milyen folyékony anyagokat kell hozzákeverni, meddig kell sütni. stb. Vagy magvakat mézzel keverve. Én most keksszel töltök meg saját készítésű dobozt. Bahlsen kekszet vettem, ez nagyon finom, minőségi , jó ajándéknak, és most nyerni is lehet vele.
2011. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi ötleteket, nagyon jók! Várok még továbbiakat is!
2011. nov. 4. 10:16
 9/9 anonim ***** válasza:
gyöngyök
2011. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!