Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjunk ügyfél cégeinknek...

Mit adjunk ügyfél cégeinknek karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés

Eddig már voltak: zenei CD, desszert, alkohol, jegyek dumaszínházba stb.


Kiemelt ügyfeleinknek nagyobb értékben gondolkozunk.


Valaki, kreatív, segítsen:) Normális válaszokat respektálom. :)


2011. okt. 14. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Lehetne gravírozott toll, a kiemelteknek szép töltőtoll... Bár ez kicsit sablon.


Az alkohol nem lenne rossz, ha valami jó minőségű házibor lenne, gravírozott üvegben.


Esetleg jó minőségű szivar.

2011. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
37%
Van egy olyan könyv aminek az a címe: Magyarország-gyönyörű könyv. Nálunk egyik éven ez volt az ajándék
2011. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
2011. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Èn egy német cégnél dolgoztam a föirodába így hozzánk jött és mi osztottuk el az összes ajándékot. 2 iroda volt tele velük.

A kiemelt partnerek pl lazac+bór összeállítást kaptak, ezt egy cég csinálta és fa díszdobozban hozták. aztán volt hasonló pl olívaolaj+valami, meg más delikátesz, pl sonka de vakami marha drága, az is fadobozban jött. aztán kisebb dolgok, pl fadobozos kozmetikumok, aztán a végeláthatatlan reklámajándékok, mint esernyö, óra, kúlcstartó, toll, sájcibicska, naptárak, meg minden kutya füle. kolléganöm októberben egy napon fogadta az összes reklám ajándékos cégeket majd kiválasztotta mik legyenek.


voltak nagyon jó dolgok, pl én teát vittem haza (mindenki vihetett a maradékból amit akart) az fém dobozban volt és tényleg minden minöségi volt.


ja mi is kaptunk az irodába más cégektöl kb napi 10-15 doboz jött és a fönököknek semmi nem kellett. ami a 4 tulajnak jött azt mindent megtarthattunk. pl így lett WFM-es steakkés szettem ami kisebb vagyonba kerül, vagy apukámnak szuper kisfúrókészlete, de kaptunk csoki hegyeket, amiböl a különleges kekszek és négercsókok voltak a legkelendöbbek. volt hogy csak nekünk az irodába egy óriási desszertes kosár érkezett tele csokival meg cukorkával. habár kb 5 kilót híztam 1,5 hónap alatt.

2011. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Az elozok jok, ami nekem meg hirtelen eszembe jutott masszazs ami hazhoz megy. :)

Elor kifizetitek a masszort es csak egy kartyat kap az illeto, tuti imadnam.

2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat, tök jók:)

Ha még írnátok: szívesen vennék szolgáltatásra vonatkozó ajándékokat is. Pl. belépő kalandparkba, belépő főzőiskolába stb.

2011. okt. 14. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

èn írtam a hosszú hozzászólást.


még az jutott eszembe hogy mindegy mit adtok, a minöség számít. olyan minöségi dolgot kell adni ami nem a szemétbe kerül hanem még évek múlva is használni tudják.


pl mikor a mercinket vettügk, akkor házhoz hozták, és átadtak egy textil bevásárló szatyor dolgot, pl kulcstartó, öngyujtó, esernyö stb... de minden szuper minöségü. az esernyö sem szakad szét még nagyobb szélben sem.

de a cégem adott már emberke alaku rádiót ami 2 éve szól szuper jól, pedig valami bóvlinak tünt de nem az. de ugyan így pl a tollak is nagyon jók, és praktikusak.

2011. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk, a mercihez adhattak volna egy nyaralast, ket szemelyre. Kulfoldon ezt kapnad.
2011. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. okt. 15. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!