Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen "semmi közöd ehhez"...

Az ilyen "semmi közöd ehhez" dolgok miatt tartunk ott, hogy lassan már mindenki mindenkivel? Úgy veszem észre itt a gyakorin szinte senkinek nincs erkölcsi normája

Figyelt kérdés

"Jelenleg 295 849 regisztrált felhasználónk van, közülük az elmúlt 24 órában 11 607 járt itt. A regisztráció nélkül böngészők száma ennek sokszorosa (kb. 160 000 - 190 000 látogató jár honlapunkon naponta)."


Téma: pl: a testvérem exe

Olvasgatom a válaszokat és 10 válaszból 8 azt mondja h semmi közöd hozzá a testvéred az exeddel akar d.ugni.

Ilyen szellembe kéne akkor nevelni a gyerekem is h "jaj kislányom,nyugodtam kezdj a testvéred volt párjával,mert ahhoz neki semmi köze"?

De a barátnős kérdéseknél is ezt olvasni h mi közöd hozzá ha a legjobb barátod(akit annak hittél) a te pasiddal,vagy volt pasiddal kavar.


Szerintem vannak dolgok amik hiába csak a múlt igenis fájhat az embernek,ás zavarhatja. Amit nem lehet egy vállrándítással elintézni h úgy sincs semmi közöm hozzá.

Vagy tényleg ezt kéne átadni és belenevelni mindenkibe,h ne törödjünk az erkölcsökkel,csak tegyük amit épp akarunk mert senkinek nincs köze hozzá?


2011. máj. 17. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Én veled értek egyet, szerintem igenis vannak tabuk és normák, amiket illik betartani.
2011. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én is veled értek eggyet, és ezen véleményemet meg szoktam osztani az ilyen témában kérdezőkkel, és ezét mindig le vagyok pontozva. (habár soha nem írok semmiféle sértő gondolatot, még burkolva sem)
2011. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
En is megertem, hogy ez faj neked. Azert ehhez igenis van kozod. Ez a mindenkinek mindent szabad dolog nagyon vissza fog utni. Tehat az exed a tesod miatt hagyott teged el vagy utana jottek ossze? Es a tesodat nem zavarja ez? Mert gondolom, hogy faj, hogy latod az exedet, a tesod miatt meg latni is fogod.
2011. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Azt tedd hozzá, hogy a válaszadók 60-70%-a tinilány, aki talán jó esetben betöltötte a 14-et.

A "14 évesen lehet-e orrba-szájba kefélni mindenkivel védekezés nélkül" típusú kérdéseknél jól le lehet mérni, milyen harciasan, foggal-körömmel tudják védeni, hogy de igenis, tök normális, ha valaki 14 évesen már a fél megyén átesett, le..pta, ki...ta, meg..ta.


Ennyit arról, ki kit akar és milyen "erkölcsökre" nevelni.

2011. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érintett az ilyen jellegű témának,csak olvasgattam a válaszokat,és kicsit felbosszantottam magam ezen a "semmi közöd a dologhoz válaszokon.
2011. máj. 17. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Bezzeg ha a gyermek,testvér csak azért nem járna valakivel mert mondjuk a VOLT pasi-b.nő az illető akkor legyen boldogtalan egy életre mert a másikat zavarja?? Más kérdés ha házasság van+megcsalás de itt nem ez a helyzet. úgy kéne kiszállni egy kapcsolatból hogy szeretném ha a másik boldog lenne.és ha a tesóm megadja ami ehhez kell akkor ámen. a gyerekemnek meg azt szeretném hogy boldog legyen nem vénasszony mert pont a tesója palija lett volna neki a nagy ő. én Így gondolom
2011. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem tök mindegy?
2011. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az exnek tényleg nincs köze hozzá. Ha vége, akkor vége.
2011. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!