Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt a nejem,...

Miért teszi ezt a nejem, hogyha elmegyünk a babánkkal a rokonokhoz, miest beszél a picihez valaki, olyan lesz, mint a pokróc?

Figyelt kérdés
Mindig talál valami kifogást, hogy lehetőleg már is indulni kelljen, mert hírtelen olyan szótlan és rossz kedvű, szinte a szeméből kiolvasható a hírtelen jött gyülölet. Ha beszélnek a kicsihez az a baj, ha nem beszélnek az a baj.

2011. nov. 1. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ez a miest nagyon bántja a szemem. Fuss neki még egyszer.
2011. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok újdonsült anyukát elfog a féltékenység, ha más foglalkozik a gyerekével.. nem tudom miért van ez, de nem normális dolog, az biztos. Baromi unszimpatikus.
2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az l. válaszra:"miest" nálam azt jelenti, hogy abban a percben.
2011. nov. 1. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érzi jól magàt a rokonaidnàl.

Minden anya féltékeny a gyermekére egyébként, csak tùlzàsokba nem szabad esni.

Tudni kell kezelni a helyzeteket.

2011. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
akkor ird azt, hogy mihelyt, vagy amikor stb.
2011. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem próbáltad még ugyanezt a kérdést esetleg a delikvensnek is feltenni?
2011. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig es mindenhol igy viselkedik? Ha igen, akkor feltekeny, vagy pedig nem akarja, hogy "idegenek" megfogjak a gyermeket, mivel felti, hogy valamit elkap pl. nagyon sok szulo viselkedik igy. A masik eset, hogy valoban feltekeny, de ezt ugy ersd, hogy annyira szereti a babat, hogy nem turi el, hogy mas is meg erintse, tehat beszelgess errol a paroddal, mivel igy nem normalis ez a viselkedes.
2011. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg annyira szereti, hogy szinte betegesen nézi, ha mégis valaki megérinti.Aztán.ha mégis nálunk van valaki, akkor még mielőtt szeretné megnézni vagy picit beszélni hozzá, már viszi is el, mert szerinte aludnia kell. Egyébként mindenhol ilyen, nem csak az én rokonaimmal.
2011. nov. 1. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Valahol megértem a párodat. A túl sok kutyuli-mutyulizás engem is irritál. Egy babát távolabbról is lehet szeretni, sőt nem is minden baba szereti, ha "letámadják".
2011. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!