Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmegyünk a pasimmal...

Ha elmegyünk a pasimmal ebédelni fer h a spórolásra fogja és azt mondja fizessem én az enyémet? Az az étteremben is ciki nem? Már 1,5 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 19:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
44%
Kivágnám, mint a sz@rt.
2011. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, én senkitől sem várnám el hogy fizesse helyettem a kajámat. még én érezném magam kellemetlenül!
2011. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki, és ne várd el, hogy fizessen helyetted.
2011. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
63%

én meg a ribancot vágnám ki aki elvárja, hogy én fizessem. szerintem 2 ember legyen olyan, hogy mindig akarja fizetni a másiknak, és sose várja el a másiktól, hogy ő fizesse. így sose lesz probléma abból ha valaki épp nem tud / akar fizetni.

mindkét ember hozzáállásán múlik...

2011. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Én sem várom el de sajnos nekem most nincs munkám neki meg van. Nekem is kell most a pénz, és nem olyan helyre mennénk ahol 5000 ft a kaja. Olcsó és finom. Nem hiszem h 2000 ret nem bír ki.
2011. jan. 29. 19:13
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Én cikinek tartom egy párnál azt, hogy az étteremben kezdjék el osztogatni, hogy ki mennyit evett. Nálunk jól bevált módszer volt mindig, hogy felváltva fizettünk, és soha nem számolgattuk, hogy a múltkor 200 forinttal többet vagy kevesebbet fizetett a másik.
2011. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy fair, de nem sokat fektet a kapcsolatba.

Ha veled képzeli el a jövőjét, akkor mindegy lenne, ki spórol, a közöset költitek.

Nekem nagyon rosszul esne ez.

2011. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha ő hívott téged és tudta, hogy nincs munkád akkor kicsit tényleg érdekes. Te felteszem nem ő hívott téged ha spórolni akar hanem te vitetted magad... akkor meg ne panaszkodj királylány. 2000 ft igenis sok ha az ember spórol, ha 200 forintból is meg tudok ebédelni.
2011. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván egy 15 évestől más mint egy felnőttől.


Mondjuk én nem tudom, hogy képzelhetnék bármi komolyat is el egy férfival, hogy majd biztonságot teremt nekem meg az utódainknak, ha egy ebédet se nem akar, se nem tud kifizetni.

2011. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Mindig arra a helyre járunk így az árakat is tudjuk. Most ő vetette fel az ötletet h jó lenne elmenni.
2011. jan. 29. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!