Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vennétek a barátotoknak...

Ti mit vennétek a barátotoknak 1éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
fiúk ti mit kaptatok a barátnőtöktől?? ötleteket szeretnék kérni, és léci ne gyertek azzal hogy nekem kell tudni mert én ismerem meg hasonlók, mert oké ismerem de ajándék téren sose voltak jó ötleteim.
2011. nov. 1. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

előző barátomnak írtam egy pár oldalas ilyen izét, összefoglaltam z évet, hogy mikor mi történt, mikor mit éreztem, leírtam mennyire szeretem, kidíszítettem az egészet ilyen színes kis cuccokkal, meg vettünk bort meg kólát meg csipszet és egész este elvoltunk.


jelenlegi barátomnak kirándulást tervezek egy évre

2011. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sosem ünnepeltünk évfordulót, pedig már 6 is volt... baromi értelmetlennek tartom, az ajándékot meg túlzásnak.

22/L

2011. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivecskés kulcstartóval kapott egy kulccsomót...a lakásoméhoz valót,hogy ne kelljen rám várnia ha feljön :)
2011. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én 17 Ő 19 éves
2011. nov. 2. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Wellness hétvége
2011. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!