Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy kellene...

Nem gondoljátok, hogy kellene egy olyan kategória is, kinek mit vegyek, szülinapjára, karácsonyra, évfordulóra?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy csak én unom, hogy mindig a családi kapcsolatokba kérdezik ezeket meg.
2011. nov. 1. 08:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek!

Márcsak azért is, mert igazán jó választ arra úgysem fogunk tudni adni, mivel más az ízlés, más az elkölthető keret, és nem tudjuk, hogy annak a családtagnak, barátnak, stb. már mije van, és minek örülne.

2011. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
jaja! Kicsit idegesítő ,enyhe szarkazmussal föl akartam tenni azt a kérdést a minap : na és mivel készüljek a húsvétra ? Ötlet hmmmm???
2011. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
De kellene,nagyon unom én is,hogy minden nap van ilyen kérdés. Bár én meg vagyok róla győződve,hogy egy ilyen kérdéssel nincs előrébb a kérdező,mert a válaszokban is 2-6 fajta ajándékötlet van,tehát újfent nem tud majd dönteni.
2011. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, imádom, amikor annyi infóból, hogy pl. nőnek lesz, és 43. szülinapra, elvárják, hogy kitaláljuk, minek örülne. És akkor kap olyan sablonos ötleteket (mert ennyiből másmilyet úgysem lehet adni), amiket a kérdező is simán kitalálhatott volna.

De ha már itt tartunk, kellene olyan kategória is, hogy Önsajnálat, vagy Nyafogás. Mert ilyenből is van szép számmal, az ilyen "Nekem sosem lesz csajom/pasim, olyan rossz egyedül, brühühü, mit csináljak?" meg "Velem senki nem akar barátkozni, nagyon rossz nekem (?)"

2011. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igen, kellene. Viszont nagyon sok ilyesmi kérdés van ami kiveri a biztosítékot.

Ahogy az előző válaszadó is írta, az önsajnálat.

2011. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Örülök hogy ilyen hatalmas nagy problémáid vannak hogy hol tegyed fel a kérdést...sok a ráérős ember meg kell hagyni..
2011. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

utolsó te meg jó paraszt lehetsz

biztos, hogy te is tettél már fel egy rakat kérdést azzal kapcsolatban, hogy mit vegyél a párodnak, anyádnak, apádnak, testvérednek

2011. nov. 1. 09:09
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sablonkérdések kategória kellene, azon belül pedig részkategóriák (mint a családi kapcsolatokon belül a családfa, eljegyzés...): 1: mit vegyek, 2: szerintetek szép név?, 3: lesz valaha is párom?...
2011. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

ma 09:09


Te meg még nagyobb paraszt mert ezért le parasztozol...

Mi értelme lenne amúgy is,itt felrakod a kérdést ugyan úgy megkapod rá a választ szerintem..nem nem tettem fel itt olyan kérdést hogy mit vegyek a családomnak..általában tudom mit vegyek nekik vagy mire van szükségük..

2011. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Akárcsak a "Zebulon tetszik jobban, vagy a Kázmér," jellegű kérdéseket is a főoldalon belüli Egyéb kérdések kategóriába kéne tenni. Sajnos erre nem sok reményt látok, legnagyobb bánatomra.
2011. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!