Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál? Én ezt nemértem....

Mit csinál? Én ezt nemértem. Zavaros a viselkedése. Flörtöl?

Figyelt kérdés

Elég érdekes szitu történik velem mostanában, Lány vagyok, barátom focizik, és olykor elmegyek velük távolabbi helyekre játszani ha ott van meccs. És ilyenkor kocsival megyünk. Van egy csapattársa, aki mindig mellém ül a kocsiba hátra, bírom a srácot jófej, kedves. De...mostanság fura, kb 3hete ugy érzem ez már flört. Folyton piszkál, bámul, kötöszködik, incselkedik velem. És mondok valamit vissza és 2értelmű megjegyzést tesz.

Mondom multkor hogy "Te nagyon KO vagy" erre ő "Te meg rosszindulatú, mondjuk ördög" ránézek kérdően erre ilyetszól "Najó neeem, ördög is és angyal is egyszerre, de pont az a jó párosítás valakinél"

Kb nagyot néztem. Ha mondd valamit egyből bocsánatot kér hogy nem-e bántott meg.

Meg mondja multkor hogy úú "csajozás, te is szoktál mi? (poénkodott)..." erre én poénból "Ja persze leszbikus vagyok ..." erre ő "Igen? Hát szeretem őket" mondom "Barátnőd nemhiszem hogy örülne ennek amit mondtál" erre ő megvonja a vállát.

Szóval itt jön az érdekes fele, van csaja.... de kb 5hónapja. Mondom énis kb 1hónapja ismerem. Érzem hogy bámul, oltogat meg minden. Mondjuk multkor kérdi, hogy mi a kedvenc kocsim. Mondom neki hogy melyik erre ő "Ja de csak a (itt mondta barátom nevét" után mi?" és gúnyosan megforgatta a szemét.


Multhéten lentvolt a barátnője hazai meccsen, akkor titokban pillantgatott rám a srác, éreztem és láttam a szemem szögéből de odament a csajhoz, akkor hozzám nem jött csak köszönt nekem. De éreztem hogy miközbe a csajjal ül rám-rám néz.


Fura ez... közösségi oldalon bejelölt pl. Barátom is mondja hogy szoljak ha zavar, de neki is fura ahogy viselkedik velem a srác, ha barátom elmegy mellőlem a srác egyből odajön. Kicsit jóképű, de van barátom, jó érzés persze h talán tetszem neki, de ő is kapcsolatban él. Bár néztem közösségin sok a csaj ismerőse.


2011. nov. 1. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan pasik akik élveznek minden nővel flörtölgetni. Ezzel azt bizonyítják maguknak, hogyha nagyon akarnák akkor el tudnának csábítani, szóval egy kis önbizalomnövelés az egész..A nők is csinálnak ilyet nem?:)
2011. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szólj barátodnak, majd lerendezi.
2011. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!