Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokahúgom vagy a barátom...

Az unokahúgom vagy a barátom húgának a ballagási ebédjére illene elmennem?

Figyelt kérdés
Egy suliba járnak,szóval a ballagáson mindkettőjükén ott lennék.Egyébként a barátommal 3éve vagyunk együtt,de a húgát annyira nem ismerem.Az unokahúgom szülei meg a kereszt szüleim,nem tudom ez mennyire számít :S
2011. ápr. 28. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét ebédre meghívtak?
2011. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátod húga és családja meg fogja érteni, hogy nem szakadhatsz ketté, és neked a TE családod fontosabb. Az ünnepségen ott leszel, menj oda a húgához gratulálni, adj neki ajándékot, de előre jelezd, hogy a fenti okok miatt nem tudsz ott lenni, hisz pont egyszerre lesz.


Meg kell hogy értsék.

2011. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőre elmennék.

Ezek az ebédek nem túl rövidek.

Legfeljebb mindenhol egy picit maradsz csak.


De ha választani kellene, az unokahúgomat választanám, mert még ő a családom.

2011. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A rokonodéra illik elmenni
2011. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Unokahugod azt jelenti hogy a testvéred gyereke. szerintem te az unokatestvéredröl beszélsz.

De teljesen mindegy. szerintem ha nincs nagy távolság akkor mindkettön meg tudsz jelenni. Elöször a családi banzájon majd a süti elött lelépsz a barátodékhoz sütizni.

2011. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az unoka húgodéra illik elmenni, ez nem kérdés. Ha időben ki tudod hozni, még benézhetsz a barátodékhoz is, de első a rokon. A barátod húga másodrendű.
2011. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem a FÉRJED húga. Tehát egyértelmű, hogy az unokatesó a közelebbi rokon, tehát az ő ebédjén illene megjelenned. Főleg, hogy a húgát nem ismered annyira.
2011. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem is első a családi, az fontosabb. Ha gondolod, egy rövid időre át nézhetsz a barátodékhoz is. :)
2011. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a saját rokonod az első. Ha házasok lennétek, akkor is ő élvezne elsőbbséget, nem pedig a srác rokonsága.
2011. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!