Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna a párod ha bejelent...

Mit szólna a párod ha bejelentenéd hogy terhes vagy, de nem terveztetek babát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 15:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
21%
ez jó kérdés. Honnan tudnánk mit szólna a párunk?te tudod? Értelmiségi
2011. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem örülne :)
2011. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
ha nekem bejelentené a párom szerintem ledöbbennék, majd alaposan megbeszélnénk a hogyan továbbot. Ő nem akarná elvetetni, ezt tudom, nem beszélném rá, oda is figyelünk hogy ne legyen baj, így valószínű megtartanánk, s ahogy összeszedtem magam örülnék neki, s gondolom mindketten megtennénk mindent hogy könnyebb legyen majd hármasban. Persze inkább még ne jelentsen be ilyesmit.
2011. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.

Te értelmiségi! Csak ismered a párod és a kapcsolatotok annyira hogy sejtsd hogy mit reagálna.

2011. nov. 2. 15:32
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Megdöbbenne (én nem kevésbé), de nem a pozitív értelemben. Mivel fogamzásgátlót szedek, így azért kicsi a hibalehetőség. Valószínűleg magyarázatot kérne tőlem, majd közösen megbeszélnénk a későbbieket.

21/L

2011. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértene abban, hogy el kell vetetnünk. Szerintem neki nem lenne nagy dolog, ezért még a gondolata is fáj, hogy nem venné ezt komolyan.

Nekem komoly lelki sérülés lenne valószínűleg, őt annyira nem viselné meg a dolog, nincs oda a gyerekekért, ennyi idősen (20) meg főleg nem akar még.

2011. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Én meglepődnék, ha a párom bejelentené, hogy terhes, mert férfi :))))


Komolyra fordítva: érzelmileg mindenképpen készen állnánk egy újabb babára, az anyagiakat kéne nagyon átgondolni, neki többet kéne dolgoznia, nekem jobban kéne spórolnom, el is kéne költöznünk, meg hasonlók, ez a része biztos aggasztana.

2011. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%

Hirtelen sokk,majd nagyon örült,egyébként kb. erre is számítottam tőle.Amúgy az nem volt kérdés,h megtartsuk-e csak megdöbbentünk először..

Mikor később beszélgettünk,azt mondta erről,hha elvetettem volna,akkor ő is ment volna,mert nem tudta volna elfogadni,h nekem nem kell a gyereke..

2011. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Örülne neki. És én is persze.

Csak sajnos 1-2 évig ez csak álom marad. Az anyagiak miatt. :(


21 éves menyasszony,

2011. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Ledöbbenne szegény, mert még csak 22 éves, és egyébként is nagyon komolyan vesszük a védekezést - de ha tényleg az az ember, akinek megismertem, akkor úgy képzelem el a helyzetet, hogy hosszas vívódás, átbeszélések stb. után megtartanánk. Bár nagy sokk lenne mindkettőnknek, mert egyikünk se akarja ezt még, így inkább elkerüljük a döntéshelyzetet.
2011. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!