Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti azért lettetek...

Férfiak! Ti azért lettetek apák, mert akartátok, terveztétek a babát, vagy kész tények elé állítottak, hogy na terhes vagyok, ez van. Vagy elveszel, vagy sem, de a gyerekért akkor is felelősséggel tartozol?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi terveztük!És ő és a feleségem az életem mértelme!!
2010. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Helyette írok de egy a vélemény.


Terhes lettem,nem terveztük...ő láttam meg a tesztet először, én nem szóltam, ő rajtam ugrált...most itt szuszog is imádja.Ha nem akarta volna megmondja.Esküvőnk lesz,de nem azért mert megszületett a lányunk.Évtizedek óta ismerjük egymást,ez csak úgy kell:) ^^

2010. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szép ezt olvasni.
2010. jan. 26. 21:27
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Mi terveztük a feleségemmel. Illetve már előbb szerettük volna mint ahogy az esküvő megvolt, de csak az esküvő után fogant meg végül. Először a párom szeretett volna babát, akkor én még nem akartam. Aztán abban maradtunk, hogy majd szólok, ha én is úgy érzem, hogy felkészültem rá. Aztán átgondoltam az anyagi helyzetünket és végül úgy döntöttem, hogy miért is ne? És végül belevágtunk... A legjobb dolog az életben, örökké hálás leszek érte a sorsnak!
2010. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem!
2010. jan. 26. 21:30
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon akartuk,és éveket vártunk,sikerült!
2010. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A te válaszodat is köszönöm!
2010. jan. 26. 22:01
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Tudtam, hogy a szerelmem szeretne gyereket, de csakis esküvő után. Addig óvszerrel védekeztünk. Esküvő előtt 3-4 nappal szeretkeztünk, és mondtam neki, hogy akkor mostantól nem használunk semmit, jöjjön amit szeretnénk. És mint kiderült, akkor meg is fogant,életünk értelme. Azóta a harmadikat várjuk.:)
2010. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

mi nemcsak terveztük, meg is dolgoztunk érte keményen

évekig váratott magára a kisfiam, végül a félévnyi kezelés után sikerült

a lányom meg mindenki nagy meglepetésére (főleg a doki) csak úgy bejelentkezett

egy hónapon belül a karomba tarthatom

2010. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Ide úgyse fognak olyanok írni, akik "becsapták a pasit" vagy "véletlenül lettek terhesek", vagy azt mondják hogy a pasi hibája mert nem húzott gumit (na igen akkor nem kellett volna hagyni a szexet)... Mert akkor valaki megkérdőjelezné a körömszakadtáig védett igazukat, hogy az férfinak bármi áron kötelessége tökéletes apának lenni és különben is ő a felelőtlen és szemét...
2010. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!