Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés

Mostanában a hét minden napján velünk alszik a 4 éves kislányunk.

Engem egy kicsit már zavar mert nem tudunk kettesben lenni az ágyban, nem tudunk romantikázni.

A férjem viszont azt mondja ,hogy úgy is nemsokára kinövi addig legyek türelemmel.


2011. nov. 2. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem igaza van, te pedig szégyellheted magad, amiért a saját gyereked "zavar".
2011. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs igaza, mert ha mindig engeditek, akkor a lányod soha nem fog akarni máshol aludni. Adj a kezébe egy-két pszichológus által írt könyvet a témáról.
2011. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

@első:

Inkább szégyellje magát aki gyerek előtt szexel.

2011. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nincs igaza a férjednek, ez nem tesz jót a gyereknek, nem fogja kinőni. Ismertem olyat, ahol a 14-15 éves csaj még mindig a szüleivel aludt... képzelheted, milyen volt a nemi életük...
2011. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LadyLee ***** válasza:
84%
Nincs igaza, a gyereknek sem tesz jót (nehezebben fog tudni leválni tőletekÖ és nektek is jogotok és szükségetek van az intimitásra.
2011. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha folyton megengeditek hogy ott aludjon és nincs rászólva hogy néha legalább ne ott aludjon soha nem fogja kinőni, az meg hogy zavar az természetes attól hogy van gyereke valakinek nem azt jelenti hogy a párjával cölibátusban kell élni, pont emiatt válnak el sokan mert egymásra már nem figyelnek a gyerek után.
2011. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha mindig engeditek ott aludni, nem mostanában fogja kinőni, talán tizenéves kamaszként, ha már ciki lesz, addig magától biztosan nem. Én nem engedném neki. Néha persze, miért ne, de mindig, az túlzás.
2011. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Saját tapasztalat:

Anyukámnak volt 2 fia, 16-15 évesek voltak, amikor születtem. Apukámnak egyetlen gyereke vagyok.

2 fiú után, végre lány, pláne, hogy mindent megkaptam, kinyalták a fenekem:)

Aztán amíg a kiságyba elfértem, addig ott aludtam, ahogy kinőttem közéjük kerültem. Aztán mindig velük aludtam.

Mire külön mentem volna, elváltak, nagyon nehezen viseltem, anyuval "kellett" aludnom, nagyon lelkis lettem..

13 évesen aludtam először külön, de a mai napig gyűlölök egyedül aludni.. Ha a férjemnek éjjelente kéne dolgoznia, tuti, hogy nem tudnék egyedül aludni...

Szóval tényleg ne hagyjátok nagyon odaszokni..

2011. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha hozzászoktatjátok, húszévesen sem fogja kinőni.
2011. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gyorgyi28 ***** válasza:
68%

Szerintem nem olyan vészes, de már itt lenne az ideje, hogy szépen leszokjon róla.

Én is sokáig a szüleimmel aludtam, kb 3-4 éves lehettem, amikor anyum megunta a helyzetet és készített nekem egy gyönyörű fodros, rózsaszín csíkos ágyneműt. Anyum felhúzta nekem és megmutatta, hogy milyen szép ágyat csinált nekem, a nagylányának. :)

Attól az estétől külön aludtam.

Tapasztalatból mondom, hogy hipp-hopp le lehet szokni a szülőkkel alvásról, csak kell hozzá egy kis anyai praktika.

Sok sikert hozzá! :)

2011. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!