Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eső sorban pasik komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eső sorban pasik komoly válaszát várom, akik párkapcsolatban élnek, és imádják a barátnőjüket! Mi az, amiért tiszteled a barátnődet, mi az ami miatt bármit megtennél érte, és ami miatt esetleg a kezét is megkérnéd/megkéred/megkérted?

Figyelt kérdés
Nem ilyen alapvető dolgok érdekelnek,mint pl.hogy,mert őszinte,meg mert szeretjük egymást,hanem konkrétumokra!Milyen a tökéletes nő számotokra,akivel leélnétek akár az életeteket is?
2010. jan. 25. 02:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokra lennék kíváncsi,amiből tudnék tanulni!Csajok válaszai is érdekelnek,hogy ők mitől érzik magukat jó nőnek.Nem a külsőre gondolok!!!
2010. jan. 25. 02:12
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez jó kérdés, az én párom szinte minden nap lekuporodik a lábaim elé és úgy mondja a szemembe mennyire tisztel.

Nem, nem papucs, hanem így mutatja ki amit érez.

De szavakba önteni nagyon nehéz.

Ő azt mondja, az ő szemében hatalmas vagyok, erős, ezt persze lelkiekre kell érteni, kiállok az igazamért, nem hagyom, hogy megalázzanak.

A szeretetet olyan mértékben és minőségben kapja tőlem, amit még soha senkitől.

Azt hiszem ezek a legfontosabbak, bár ha megkérdezném lehet, hogy mondana még pár dolgot, szerintem a lényeg benne van.

28/L

2010. jan. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem tudom, hogy pontosan mi az asmivel megfogtam a páromat, de neki én vagyok eddig a leghosszabb kapcsolata és nagyonszeretjük egymást, ő mindig azt mondja, hogy kedves vagyok és tőlem bármit megkap a mit kér(itt nem az anyagiakra gondolok), sok közös témánk van és közös tulajdonságaink, mind ketten tudunk gyerekesek lenni és ezt nagyon szereti, hogy lehet velem így hülyűlni.De szerintem ez csak úgy jön, én voltam az első akit már az első napokban bemutatott a szüleinek és a családjának.Tudja, hogy sose verném át és hogy bármikot számíthat rám, bármikor odabújhat hozzám.Én elég sírós természetű vagyok, amit sok fiú nem szeret,de ő számára ez aranyos, hogy ilyen érzékeny vagyok.Szóval szerintem ez fiú függő, egyszerűen meg kell találni a közös tulajdonságokat.Lehet valahol bejön az, hogy az ellentétek vonzák egymást,de az én tapasztalatom az, hogy jó ha sok a közös tulajdonság,mert így megértik egymást a felek és kevesebb a veszekedés.
2010. jan. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Azt hiszem ezt a férfiak nem nagyon fogják megválaszolni:(

Pedig engem is érdekelne. Én úgy érzem, az ő szemükben egy zsákmány vagyunk, elején minél nehezebben kapott meg, annál tovább tisztel, viszont ha már együtt vannak, kapható legyen mindig szexre, érezze, hogy a férfi az isten a nő szemében. Legyen jó kedvű, ne hisztizzen ne legyen csípős nyelve és hát lehetőleg legyen bomba alakja, és ne legyen annyira buta, hogy leégesse mások előtt.:) Legalábbis saját közvéleménykutatásom ezt hozta ki az elmúlt 30 évben:))

2010. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nos a tökéletes nő mindig az kell, hogy legyen, akit szeretsz. Ha őt elfogadod olyannak, amilyen a hibáival és minden tulajdonságával együtt, akkor Ő a tökéletes. Nincs olyan úgysem, hogy minden jó és minden szép. Míg szerelmes vagy, addig lehet, hogy sok dolog fel sem tűnik, de ha elmúlik a lila köd és még ezután is el tudod vele képzelni az életed, akkor az jó. Sőt, ha kicsit előre gondolsz és el tudod képzelni, hogy Ő legyen gyermekeim anyja, akkor már tényleg komoly.
2010. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Bár én lány vagyok, de amikor a párom megkérte a kezem, beszélgettünk arról, hogy miért is gondoljuk azt, hogy a másikkal szeretnénk leélni az életünket. Azt mondta, hogy majdnem 4 év alatt, úgy gondolja, megismerte az összes rossz és jó tulajdonságomat, a szokásaimat stb., mindennel együtt szerelmes belém. Szereti, ahogy őt szeretem. Törődéssel, odafigyeléssal, szerelemmel. Tisztel, mert talpraesett vagyok, a jég hátán is megélnék, mindent el tudok intézni egyedül is, és szerinte jó anyja leszek a gyerekeinknek. Hát ezért kérte meg a kezem. Természetesen igent mondtam, és 4 hónapja boldog házas vagyok!:)
2010. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért is Imádom?

Mert olyan lelki szeretetet kapok Tőle, amelyről fogalmam sem volt, hogy létezhet.

Mert létezik két érzés, amely csak akkor lesz egy és ugyan az, ha mind a ketten akarják, egymásnak adják és elfogadják.

És éppen ezért tisztelem.

Mert számomra nem csak a Párom, annál sokkal több,

egy olyan lélek, akire nyugodtan rá bízhatom az életem és az álmaimat is.

Szeretném megkérni a kezét, a szívét.

Valahol olvastam, hogy száz férfiből egy teszi ezt meg térden állva.

Szeretnék a százból, ez az egy lenni.

2010. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Kimagaslóan intelligens, művelt, tehetséges, szórakoztató, és nem mellékesen gyönyörű, és szexi. :) 20 éve ismerem, a lánykérés természetesen térdenállva történt. Nem csak a szerelmem, hanem a legjobb barátom, anyám, lányom, őrangyalom, mindenem. Ő maga az élet. Sajnálom, hogy csak 50-60 év adatik meg vele. Évmilliárdokig tudnék így élni, és még az is kevés lenne.
2010. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

komolyan mindjart elsirom magam, az utolso ket kommenten...

Ezert erdemes meg varnom az igazira...

2010. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Húsz éves vagyok, a barátom 26.

Azt mondja erőt adok neki,és tiszteli h minden helyzetben őszinte vagyok, és erős.

Szerinte érettebben gondolkodok mint egy húsz éves,és szereti a határozottságomat.

Kb ennyi:) Remélem tudtam segíteni.

2010. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!