Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki komoly párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki komoly párkapcsolatban él egy feketével? Neki szól a kérdésem, a többiek át is ugorhatják.

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogy ugye egy komolyabb, hosszabb párkapcsolatban elhagyja az ember az óvszert. Honnan tudható, hogy a partnered nem hiv-fertőzött? Nem e félsz attól, hogy esetleg az, hiszen olyan helyről jött, ahol nagyok ezek az arányok, és még ha ő rendes/normális, akkor is elkaphatta mástól. Mennyi lehet ennek az esélye? Volt ilyen félelmetek? És ha igen, hogyan oszlattátok el? Azért erre rákérdezni mégiscsak bunkóság, sértő, bántó, és ki az a hülye, aki bevallja? és mi van ha nem is tud róla?
2011. szept. 29. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó isten...


Egyrészt mi köze ennek, hogy valaki fekete hacsak nem a fekete Afrikában rakatod magad partiba egy törzsnyi négerrel..


Egyrészt használj óvszert, másrészt alig hiszem, hogy valaki direkt HIV vírussal fertőzne bárkit is.


Rákérdezni érdekes lehet ,de ha szeret akkor mindketten(!) elmentek egy szűrésre és mindenki nyugodt...

2011. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

lehet hozzá köze, hiszen a fertőzöttek háromnegyede afrikában él, és így elég nagy az esélye, nem tudni, hogy esetleg volt e olyan partnere aki megfertőzhette "otthon"

óvszert használni viszont egy többéves kapcsolatban, ahol minden napos a szex, elég kényelmetlen és költséges... eddig nem is volt ilyen gondom, amíg csak alkalomadtán volt szex valakivel, óvszer és kész... de ilyen hosszú idő után és ilyen gyakoriság mellett tényleg kezd kényelmetlenné válni mindkettőnknek...én szedek gyógyszert már évek óta, szóval emiatt el lehetne hagyni, de nem mondtam meg neki eddig, mert félek ettől a fertőzés dologtól...

2011. szept. 29. 11:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A HIV az elején nem is mutatható ki úgy tudom, csak 3 hónap után. Tehát kell egy HIV teszt (+ más betegségeket is szűrni) 3 hónap múlva (és tegyük fel, nem csal meg). Természetesen neked is "illik" szűrésre menni, akkor nem lesz bunkó, bántó és sértő. Ha csak őt küldenéd, az már necces.

Amúgy egyetértek azzal, hogy nem függ a bőrszíntől.


Nem félni kell, és nem bemagyarázni, hogy rendesnek látszik, biztosan nem lesz baj, hanem tesztelni. Anélkül nem lehetsz biztos senkiben, sajnos még magadban sem, ha csak egyszer is voltál valakivel óvszer nélkül. (Plusz örökölni is lehet, de ennek a veszélye Magyarországon elég kicsi még szerencsére.)

2011. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként arra gondoltál, mi lenne, ha + lenne az eredmény? Mert az óvszer sem 100%-os. Én úgy is félnék, az az igazság.
2011. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek fekete barátja volt 2 évig, és nem lett baja. Nem tudom, hogy félt-e.

Ha megkérnéd, hogy végezzen el tesztet? Menj el te is valami szűrésre, hogy fair legyen, vagy nem tudom... nehéz kérdés... ha normális, akkor nem fogja fel rosszul, hanem megért, de azért elég sértőnek hathat egy ilyen kérés.

2011. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

persze, gondoltam rá... nem tudom, mi lenne, nem is szeretném tudni...igazából az első gondolatom az volt, hogy nem is érdekelne, ha ez a sorsom, hát ez és kész, viszont szeretnék még anya lenni életemben, mielőtt meghalnék...az meg már úgy necces és talán meg sem érem...


szóval csak az a megoldás, ha elrángatom egy tesztre? esetleg ha rávenném, h adjon vért velem? én rendszeres véradó vagyok.... ha pozitív az eredmény, arról értesítenek, így nem is lenne feltűnő...vagy nagyon átlátszó?

2011. szept. 29. 11:31
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
az én férjem nigériai származásu,és soha eszembe sem jutott,hogy fertőzőtt lehet.e ha megnyugtat akkor mennyetek el szűrésre.Az én férjem nem csinálna gondot belőle.Ha olyan a kapcsolat ahol megbíztok egymásban akkor kérdezz rá,vagy kérd meg ennyi
2011. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a gondolat, én is aggódnék ilyen esetben, pláne, ha mondjuk nem francia fekete az illető, hanem nigériai, kenyai, ilyesmi...


Először kérdezd meg tple, milyen kapcsolatai voltak előtted. Volt-e valakivel védekezés nélkül, járt-e prostinál, ilyesmi. (Nyugodtan rá lehet kérdezni, én is kifaggattam ilyenekről a párom, miután a nőgyógyászaton kiderült, hogy HPV-m van... Megkérdeztem és kiderült, hogy volt dolga párszor egy könnyűvérű csajjal gumi nélkül...)


Ha azt mondja, hogy igen, volt már így nővel, vagy nem mondja el, de nagyon sandít, vidd el egy vizsgálatra, cserébe te is kivizsgálatotd magad és akkor mindketten tiszta lappal indultok.

2011. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez elég furcsa helyzet,már ne is haragudj.Ha az ember szeret valakit az a legtermészetesebb,hogy vigyáz rá és nem akarja megfertőzni.Nem is neked kéne kérni,hogy csináltasson AIDS tesztet neki magától kéne akarnia.Ő nem aggadik a te és a saját egészsége miatt?

Azt írod:ki az a hüLye aki bevalja?,szerintem mindenki aki szereti a partnerét és nem akarja hogy beteg legyen.

Szerinted ez a fiú szeret téged?

Szerintem nem.

Te azt mondod,hogy félted a saját egészséged ezért akarsz biztosat tudni,és a fiú miatt nem aggódsz hogy lehet halálos beteg,állítólag szereted vagy nem?

Hát szerintem sem.

Nem akarok ítélkezni,de nekem kicsit zavaros ez a ti kapcsolatotok.

Egyáltalán,hogy lefekszel valakivel aki akár fertőzött is lehet.

Szerintem ezt még az előtt kellett volna tisztáznotok,hogy viszonyt kezdesz vele.

2011. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog a bizalom, de szerintem hasonló esetben vakon bízni sokkal inkább felelőtlenség, mint bizalom.

A véradás jó ötlet. Trükkös csaj vagy. :)

2011. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!