Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan közöltétek a szüleit...

Ti hogyan közöltétek a szüleitekkel hogy nagyszülők lesznek? Megható ötleteket írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
Karácsonyi vacsorára tervezzük a bejelentést. Már nagyon nagyon nagyszülők szeretnének lenni. :) vagy esetleg írjátok meg hogy ti hogy képzelitek el a nagy bejelentést :)
2011. nov. 4. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Párom bátyjáék szintén karácsonykor jelentették be, méghozzá úgy, hogy ajándékba egy kiscipőt adtak a leendő nagyszülőknek. Viszont az a terhesség nem zajlott le rendben, az 5. hónap körül halva kellett megszülnie a babát... így nekünk nincs erről szép emlékünk. Azóta szerencsére összejött még egy baba, vele már nem is csinálták ezt, hiszen nagyon féltek attól, hogy őt is elveszítik. De ő már rendben világra jött, már 3 éves.
2011. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi is ezen gondolkodtuk, de ez olyan snassz szerintem, mindenki így csinálja. Köszi hogy írtál
2011. nov. 4. 20:35
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy bankos reklám amiben a nő rajzolt egy gólyát csőrében egy kis puttonnyal. Nekem az nagyon bejött, tetszett.
2011. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem ne vegyetek semmilyen babás dolgot...Mert az tényleg rossz babonából...

Sokan úgy szokták,hogy úgy szólítják meg a szülőket,hogy "na mi van nagypapi?nagymami?" ilyen kis vicces dolgok,szerintem aranyosak...

2011. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Mi 5 év kapcsolat után döntöttünk úgy,hogy megtartjuk a babát.Mivel nem a nagyszülőkkel éltünk együtt így megbeszéltük,hogy egyik hétvégén a párom szüleinek,a másik hétvégén az én apámnak mondjuk el a hírt,hogy baba lesz.

A reakció a következő volt.

Anyósom reakciója annyi volt,hogy semmi.Jobban mondva elkezdte mondani a helyi pletykákat,és hogy melyik szomszédnak lett a lánya terhes,és a Lajosbá kutyáját tuti megmérgezték..Annyira meglepődtem,hogy a következő mondatom az volt,hogy "Képzelje Kati néni,pénteken voltunk moziba,és megnéztük a terminátort" A reakció ugyanaz volt mint a "babát várunk" mondatnál..

Apámnak amikor elmondtuk,ő megkérdezte,hogy komolyan ezt akarjátok???Ha igen akkor gratulálok nektek..

A második gyerekemet az apukám már nem élhette meg,így neki nem tudtuk elmondani.Az anyósoméknak nem is jelentettük be...Egy nap kaptak egy telefont,hogy van még egy unokájuk...ennyi...(de apósom mindkét gyermekemnél padlóra itta magát..)

2011. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Tesómék is karácsonykor közölték. Kaptak a szüleim egy becsomagolt képet. Amit a sógornöm csinált. egy gólya éppen csomagot hoz a csörében. Anyukám meg ott állt értelenül, nekem kellett rávezetnem.

Az elsö gyereküknél meg apukámnak adtak egy üveg névre szoló bort, hogy kitalálja-e mikor kezdheti meg?


Mi messze lakunk és mivel a kiírt idöpont környékén anyukámék sokat dolgoznak, mondtam, hogy tudom hogy nem jó az idö de nagyszülök lesztek megint. Erre bekérdez anyám "már megint terhes a sógornöd?" . Anyám már csak ilyen, imádja amúgy a gyerekeket, meg jó a viszony a sógornömmel is.


Anyósomék is messze laknak. èppen a házasági évfordulojukat ülték szüken a szüleikkel, mikor telefonáltunk, és anyósom azt gondoltam hogy a férjem viccel. (mert mindig viccel), és hogy csak átverés így az évfordulon.

2011. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Szegény, megható történetet eddig nem kapott ... :D
2011. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Baba nevében levél

Uh kép

Vagy a karácsoni ajándék csomagolására írva, hogy jövőremár rám is számíthattok..

2011. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát nekem lenne pár ötletem :D Ha egy vacsora akkor legyen váratlan meglepetés a dolog. Én pl. biztos úgy csinálnám az ilyet hogy egy dolgot betennék a fa alá amiből egyértelműen kiderül, mi a helyzet.
2011. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Én egy UH-s képtől tökéletesen meg lennék hatódva. Úgy értem, ha a barátnőimét látom, az is nagyon meg tud érinteni, ha meg az unokámat.. Akkor főleg. Gondolom :)
2011. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!