Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom aggódjak? Többször...

Nem tudom aggódjak? Többször előfordult az elmúlt 2 hónap során hogy a férjem fogta magát, és se szó se beszéd eltűnt órákra.

Figyelt kérdés
Se telefont nem vitt magával és tegnap több mint 7 órára felszívódott.Mikor hazajött és megkérdeztem tőle (nem számon kérőn) hogy hol járt azt mondta, autózott.Nem tudom mit higgyek.Lenne okom aggódni?
2011. aug. 27. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudhatod hogy lenne e okod aggódni... Te is mered a férjedet, hogy csak ki kapcsolni akart vagy lehet nője is akár. Mindenesetre ha az én férjem így járna el otthonról viszonylag rendszeresen, aggódnék!
2011. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Telefont azert nem vitt, hogy ne tud hivni. & ora hosszat autozni? Mennyi benzin ment el, hany km van oaz oran?

Mondjuk, ahhoz hogy en ezt elhiggyem neki, hulyet kellene jatszanom. VAgy valami asztal alattit csinal, vagy noje van. gondolom, meg haverok is megunnak 7 ora hossza alatt.

2011. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen vastag vaj van a füle mögött.Mi az hogy 7 órát autózott???Hova,minek,téged miért nem vitt???
2011. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet, nem feltétlenül nő van a dologban. Milyen a kapcsolatotok? Van-e a férjednek lehetősége otthon egyedül lenni, ha magányra vágyik? Vannak nők/férfiak, akik öt percig nem bírják ki, hogy ne szóljanak a másikhoz, ne akarjanak tőle valamit. Olyankor tényleg az egyetlen lehetőség egy kis egyedüllétre, ha az ember elhúz otthonról.
2011. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez elég gázos szerintem.

Az is, ha nője, van, de az is, ha vmi problémája, és nem beszéli meg veled. Azért ennek nem így kéne mennie.

Én pl. nem vagyok az a típus, aki óránként hívogatja a másikat és a nyakán lóg, tök rendben van, ha egyedül el szeretne menni kikapcsolni, de az a minimum sztem, hogy szól.

2011. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező...én gyanakodnék a helyedbe,ha nem mondja el magától,próbálj rájönni...de az nem megoldás ha nem szólsz érte...szórítok neked,hogy minden jól alakuljon
2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nőre gyanakodnék, de hát én alapból féltékenyebb típus vagyok.

DE az is biztos, hogy nem hagynám magam mint te...

bocs, de a 2 hónap már túl sok, én már a második alkalommal rákérdeztem volna ellentmondást nem tűrően, hogy mégis mi folyik itt. A felesége vagy, házasságban éltek, ebbe nem fér bele, hogy csak úgy se szó se beszéd lelépjen és még magyarázatot se adjon. Jogod van tudni, és akarod is, ha nő van a dologban akkor meg pláne, mert utálod ha hülyére vesznek. Ha még ez után sem válaszolna, akkor pedig én lépnék le és gondolkodhat, hogy hol vagyok...talán még egy hotelszobát is kivennék néhány napra, aztán majd csak magához tér. ha a szép szó nem hat, akkor más eszközökhöz kell nyúlni...meg aztán úgyis ő kezdte ezt az egészet.

2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs nő a dologban akkor is gyanús, hogy csak úgy eltűnik. Nem normális egy működő kapcsolatnál.
2011. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm apja is így kezdte, aztán ki is derült hogy félre jár!
2011. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
volt már itt ilyen kérdés mikor valaki halálra aggódta magát hogy eltünt a férje 1 napra már körbetelefonálta a mentőket rendőröket aztán kiderült hogy az új nőjénél volt a csávó
2011. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!