Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vennétek nekik? Bővebbe...

Ti mit vennétek nekik? Bővebben ha kattintasz elolvashatod.

Figyelt kérdés

Hát még nem itt van a karácsony de nemsoká itt lesz :) és én már tervezek. ti már terveztek? Tippeket kérnék : )

édesanyám 58 éves neki nem tudom mit vegyek :S

tesóm 38 éves neki erre gondoltam: [link]

szerintetek szép??

van egy családi barátunk akivel nagyon jóban vagyunk neki egy Nike kötött felsőre gondoltam.

Van egy másik családi barátunk: neki pedig egy angyalkás paplanra gondoltam mert imádja az angyalkás dolgokat...

lehet hülyén hangzik de van 3 cica is nekünk.. nekik pedig vennék egy kaparófát XD

szerintetek ez így milyen lenne??? nincs jobb ötletem. édesanyámnak egyenesen nem tudom mit vegyek.. gondoltam arra hogy lehet hogy veszek neki egy új tűzhelyet,vagy cipős szekrényt mert most olcsó.... szerintetek milyen lenne?? :)) köszönöm előre is

15L


2011. nov. 5. 21:06
 1/4 anonim válasza:
kiscicát.
2011. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez a válasz nem volt hasznos kösz.....
2011. nov. 5. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket felsoroltál azok jók,anyudnak egy szép cipőszekrényt,a családi barátoknak is jó az amit venni szeretnél,viszont bocsi de nekem az a nyaklánc nagyon nem tetszik.Ja a kaparófa is nagyon aranyos ötlet :)
2011. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az nem nyaklánc hanem karlánc :)
2011. nov. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!