Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírt vajon az unokanővér...

Miért sírt vajon az unokanővérem mikor találkoztunk?

Figyelt kérdés
50 km-re lakik tőlem, de utoljára tavaly ősszel találkoztunk. Én sokszor hívtam hogy jöjjön el meglátogatni, de azt mondja nincs ideje, pedig munkanélküli és van autója is. Ma mikor találkoztunk, kiment elém a buszpályaudvarra, és mikor leszálltam a buszról odajött, magához szorított, és folytak-folytak a könnyei, meg sem szólalt egy darabig mert csak sírt. Ezt mire véljem?
2011. nov. 5. 23:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha ennyire hiányoztam neki és szeret, akkor miért nem jön el meglátogatni? Tény, hogy a férje a rokonságunkat nem bírja (bár azt nem hallottam még, hogy velem valami baja lenne) de olyan lehetséges hogy egy 35 éves nőt a férje ne engedjen el az unokatestvéréhez?
2011. nov. 5. 23:48
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk szeret és régen látott?? :)

Amúgy ez a munkanélküli de van kocsija nem stimmel annyira. Tudod mennyi manapság a benzin? munkanélkülinek még több :)

2011. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A férje milliomos. Tavaly kapott valami csodaautót, Merci terepjárójuk van, van nekik 2 autójuk is.
2011. nov. 5. 23:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg el is szólta magát, hogy az egyik barátnője itt lakik a kerületben, és a nyáron együtt vásárolgattak X helyen. Tehát itt volt a környéken és mégsem jött be...
2011. nov. 5. 23:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor a férje rabságban tartja tőled, mert nem szeret titeket, és úgy van vele hogy vele éli le az életét nem veled így neki enged, és mivel végre újra látott és szeret így vezette le,örült hogy kiszabadult onnan.Nem is csodálom ha a férje milliomos és neki enged.
2011. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted tőlle? Lehet valami problémája van,és örült hogy látott mert kedves vagy a szívének és nem a bajára emlékeztetted.
2011. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akror nem tudom, lehet bűntudata volt hogy nem ment be és így jött le. amúgy mi lenne ha megkérdeznéd őt:) sok kétségtől megszabadulnál:)
2011. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a férje milliomos, az unokanővéred meg nem keres pénzt akkor persze hogy a férje irányít.
2011. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Szinte látom magam előtt: kérdező leszáll a buszról, unokatesó a nyakába borul és sír, kérdező szó nélkül visszaszáll a buszra, hazamegy, lehuppan a gép elé, és megkérdezi a gyk-n, hogy miért sírt az unokatesója.


Tehát a kérdésem: ahogy megláttad, hogy sír, nem kérdezted azonnal, hogy mi a baja? Miért nem?

2011. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy beteg, vagy valamilyen egyeb, sulyos gondja van? Akar lelkileg, akar fizikailag, amit nem tud senkivel sem megbeszelni? Nem mindenki boldog, pusztan azert, mert mindene megvan...
2011. nov. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!