Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az unokanővérem?...

Miért ilyen az unokanővérem? Szóval mindig nagyon nyers, olyan mint egy jégszobor. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
semmi érzelem nincsen benne, bátya oda adta a kezébe a gyereket átpasszolta az apjának hogy ő ne tud vele foglalkozni... Nagyon szép nő.. párkapcsolata is befuccsolt... 2 hete.. nem csodálom.. Nagyon rideg.. néha én is megijedek tőle.. Sokszor jár feketébe ilyen sötétebb színekben van smink is. ő mindig ilyen volt 16 éves korától fogva. most 25 éves. Köszönöm a válaszokat. 18L
2010. okt. 17. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ő ilyen is marad, nyers, rideg, hiába szép, de a modora meg ronda. Nehogy pitizzél neki, vagy a kedvébe járj. Az ilyenekről lepereg minden. Maradjon csak magának, lehet élete végéig egyedül fog élni.
2010. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem szeretném mert régebben nem volt ilyen mosoly volt mindig.. és később már megváltozót:(:S
2010. okt. 17. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Jéghercegnő

Hiába szép, ha a férfiaknak nem egy szobor kell :) hanem egy érzelmes, vidám nő.

Egyébként, lehet, hogy nagyot csalódott vagy valami történt vele és ezért ilyen, nem tudom..

2010. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Azért ilyen mert ha minden ember egyforma lenne akkor nagyon unalmas lenne a világ, és akkor azéárt írogatnál ide ki kérdést, hogy jaj miért egyforma mindenki?...

Azion kívül:

1, nem mindenki szereti a gyerekeket, nem köteleztő szeretni őket, ettől nem lesz valaki rossz ember

2, miért a te orrodra kéne kötni az érzelmeit? Csak mert rokona vagy?

3, nehogymár színekről itéljünk meg egy embert, ez csak ízlés

és végül 4, ezer meg ezer kedves és mindenkit imádó, rendes, gyerekszerető, színes ember párkapcsolata fuccsol be nap mint nap, ezek szerint akkor a férfiaknak ők sem kellenek? :)

2010. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Ő nyers,rideg,flegma.Nem szereti a gyerekeket,és sz@r napjai vannak.Meg amúgy is,ő ilyen.Levegőnek kell nézni.Ő majd éli maga kis életét,Te pedig majd a Tiédet.
2010. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

nem kéne mindig kritizálni, ha nem mondod is neki konkrétan, érződik az ilyesmi, hogy nem fogadod el.

nem mindenki szeret mosolyogni, főleg nem szakítás után.

és a kisgyerekeket sem szereti mindenki, ez is teljesen normális.

azt csak ő tudhatja miért ilyen, ne akarj kutakodni, vájkálni a lelkében.

2010. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
A ferjem szerint en egy "robot"vagyok ,erzeketlen, szamito stb.Az igazsag az, h. igaza van.Soha nem tudtam szeretni.Eletemben csak ket ferfit szerettem,azokat is csak platoin, aztan jottek a csalodasok es a rideg valoag es a szivvem "megdermedt".Ez van, az erzelmeimet megjatszom, mert szegyellem hogy nincsenek.
2010. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!