Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami íratlan szabály...

Van valami íratlan szabály arra, hogy 2 testvér nem aludhat összebújva?

Figyelt kérdés

A húgommal ha szomorú akkor mindig megkér engem ,hogy aludjunk összebújva, elalvás előtt még beszélgetni szoktunk, elsírja ,hogy mi bántja stb.


Nagynéném nemrég ,amikor megtudta,hogy néha így alszunk, kiverte a balhét ,hogy nem illik stb.


17/F


húgom 14 éves.


2011. nov. 6. 00:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ebben semmi illetlen,sőt. Nagyon ritka, hogy két testvér ilyen jóban legyen. :)
2011. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
Szabály?? Nincs! Ez "pusztán" testvéri szeretet. Jó, hogy még így bízik benned a hugod. Vigyázzatok egymásra.
2011. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem se a legjobb...
2011. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Korotokat tekintve még ebben semmi rossz nincs, nagynénéd befásult és ez csak azt bizonyítja hogy piszkos a fantáziája.....:D azért ha lesz már 16 akkor ne bújjatok össze,mert az már inkább zavaró és furcsa mint nem illendő.
2011. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
24%

hát én erről nem tudok véleményt nyilvánítani, mert én alapból a húgom kezét meg nem fogom:D

14/L

2011. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%
szegény:( miért? szégyelled?
2011. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel nincs semmi probléma, testvérek között ez teljesen normális. Régen amikor még szüleimnél laktam volt hogy én is együtt aludtam a húgommal, pedig csak 2 évvel fiatalabb nálam. Igaz van hogy hozzám bújt főleg ha problémái voltak, akkor mindig meghallgattam őt vagy ha szerelmi bánata volt akkor aztán volt hogy az egész éjszakát át dumáltuk.

Ezzel nincs probléma egyszerű testvéri szeretet, a nagynénéd biztos bolond hogy ezt vágja a fejetekhez.

2011. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyáltalán nem rossz, lehet, hogy szerinte illetlen, de szerintem meg jó hogy ennyire szeretitek egymást, megbíztok a másikban. Ami inkább szokatlan 2 tizenéves testvér között, de egyáltalán nem illetlen.
2011. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sincs ebben semmi rossz! :)

Én a 4 évvel idősebb unokatesómmal csináltam régebben hasonlókat. Átölelt és akkor úgy feküdtünk picit az ágyon. Olyan megnyugtató volt... :)

17/L

2011. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
7%

Nincs ebben semmi illetlen ez az élet normál működése.

Nálunk a családban(és nagyon sok helyen is hallottam már)

még együtt is fürdünk a tesóinkkal abban sincs semmi negatív.

2011. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!