Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak párommal? Kezd...

Mit csináljak párommal? Kezd elegem lenni.

Figyelt kérdés

Páromnak időről-időre előjön egy depressziós korszaka. Nem akar beszélni róla, napok mulva szedem ki belőle, hogy mi a baja. Ez általában anyagi gondok, azt érzi belefásult a kapcsolatunkba, munkahelyi gondok.

Ilyenkor nem osztja meg velem a problémáit, sokkal inkább rajtam tölti le a feszültséget. Illetve hiába faggatom nem mondja el mi bántja, azt várja tőlem hogy csendben nézzem végig, hogy nincs kedve hozzám, ne faggassam, hagyjam békén. Csakhogy én erre képtelen vagyok.

Az én kedvemet is elrontja, miatta vagyok feszült.

Ugy érzem semmi értelme a kapcsolatunknak. ÉS mégcsak megbeszélni se tudok vele semmit.

Azt mondja az ő problémái, megoldja egyedül.

Miért ilyen? Egyre inkább elegem van.


2011. nov. 6. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tüneteket produkált a párom amikor megcsalt. Remélhetőleg nálatok nem ez a helyzet.


Olyan pedig nincs egy párkapcsolatban, hogy az ő problémái. Főleg akkor, ha ilyen tipusú problémáról van szó, amely téged is érint. Ennek nem sok értelme van így.

2011. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

groteszk, ugyanis pont az ellenkező véleményen vagyok az előző válaszolóval: lehetséges, hogy megcsalt. nem akarok vádat emelni kapásból ellene, de nemrég barátnőm megcsalt...azóta konkrétan ez ment. nem mondta el, majd nagy nehezen a bűntudat térdre kényszerítette és kiderült a valóság. nem akartam elhinni róla, mert nem néztem ki belőle.


mégis megtette...a "tünetek" pedig ugyanezek voltak.

2011. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megerősítem az előző két válaszolót. Nálunk is ez volt hónapokig mire kiderült hogy megcsalt az akkori barátom...:S
2011. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
második vagyok és annyit fűznék még hozzá, hogy jelenleg egy burok effektusban van a párod. ha tényleg félrelépett, megeshet, hogy tisztában van a tettével, viszont nem akarta megtenni. persze ehhez előzmények kellenek és hasonlók. viszont egyedül vívódik magában és ebből legfeljebb tudjuk mi lesz...
2011. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha depis hagyd rá,ha magától is megoldja nincs gond.

Ne faggasd mert az csak idegesitő neki és még jobban bepipul.

Ha ő magába zárkozó tipus akkor kettőt tehetsz,vagy elfogadod azt hogy ő igy oldja mega gondjait vagy lelépsz.


Az én párom is hasonló,én már megszoktam hogy ilyenkor nem faggatozók,hagyom hogy lerendezze magában a problémáit.

2011. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Háááát sajnos nekem is van egy ilyen korszakom, de én nagyon könnyen felkapom a vizet,és hangulat ember vagyok, a kedvem is változó.

Olyankor van hogy én is a páromon vezetem le,pedig nem rajta szeretném, de pár óra múlva lenyugszok,és mégsem csaltam meg! Nekem igazából a múlt a baj,hogyha már itt tartunk, majdnem össze jöttem valakivel,de csúnyán "váltunk el", nem beszélünk,és ha erre gondolok azért rossz,de a páromat mindennél jobban szeretem!!!!!


Egyébként szerintem ilyenkor hagyd, ha nagyon szeretné elmondja,vagy ne akkor kezd el "faggatni" hogy mi baja, mikor ez rajta van, hanem pár nap múlva.

2011. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!