Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes pocis vagyok! Tudom,...

11 hetes pocis vagyok! Tudom, hogy boldognak kellene lennem, de sajna szomorú vagyok. Mostanában sokat veszekszünk a párommal. És oda jutok elegem van mndenböl. Veletek elöfordult ilyesmi? Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, sajnos nekem is volt ilyen, a 12-16 hét körül. már olyanokon is gondolkodtam, hogy rossz döntés volt az egész.

de mostmár 29 hetes vagyok, és minden rendben. túl fogsz jutni ezen, bár könnyű ezt mondani, de így lesz.

tudod, hormonváltozás, meg ilyenek. azt hittem, tudom majd kontrollálni a viselkedésemet, de nem ment.

nem tudom, dolgozol e vagy sem, de próbáld lefoglalni magad, én ráadásul itthon voltam a 6. héttől, és sajna volt időm ilyesmiken "agyalni"

2008. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ithon vagyok,már egy hete,végig táppénzen leszek! Köszike,és szép babavárást!
2008. nov. 26. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok terhes, még is kitud hozni a párom a sodrombol, és azt érzem elegem van. természetesen ilyenkor még a hormonok is rásegítenek, meg azt érzed mostmár nincs menekvés, bezzeg ha nem lennék terhes, lehet lelépnék.
2008. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Úgy látom hogy mindenkivel előfordul az ilyesmi!

Mi is túlestünk rajta és ti is túl fogtok!

Nekem a 12-16 hét volt a kritikus, de ma már minden rendben van:) és nektek is rendben lesz meglátod!

Kitartást!

Üdv 25 hetes kismami

2008. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkivel előfordul ilyen. Te is érzékenyebb vagy, a párod meg hát úgy kezel, mintha minden a régi lenne. Szerintem ez sok probléma forrása. Az amit régen fel sem vettem, most elpityeredem tőle:s Erre ugye az a reakció, hogy hisztis vagyok... párodnak sem könnyű, hidd el. a kispapákról kevés szó esik ilyenkor, pedig nekik is más lesz a lelkiviláguk. Épp ezért mindkettőtöknek megértőbbnek kell lennie, csak ez nagyon nehéz. Beszélgessetek sokat az érzéseitekről, gondolataikról, félelmekről... én ha nagyon hisztinek, raplinak érzem magam inkább elvonulok, és takarítási rohamban kezdek, a végére lenyugszom, na meg párom is rámszól, hogy most már pihenjek. Sőt néha még ő is odabújik hozzám...
2008. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes de én szerintem azért veszekedtek mert idegesek vagytok!Hogy mi lesz mikor megszületik a baba.Meg gondolom izgultok.Nem?Hiszen hamarosan szülők lesztek!Gratula a babához!Remélem nem fogtok már veszekedni!Babának nem jó a sok idegeskedés.
2008. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!