Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek lesz a 30. születésn...

Férjemnek lesz a 30. születésnapja. Szeretném meglepni valami szuper ajándékkal. Van valami jó ötletek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Honda cb600 f hornet ;)
2011. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a wellness-es helyeket? Ha igen, meglephetnéd egy wellness hétvégével például. :)
2011. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
A férjedet neked kellene ismerni, mi nem tudjuk, hogy mi érdekli. Ha kicsit többet elárulsz róla, akkor könnyebb tippeket adni.
2011. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyönyörű, sportos Seiko óra?


[link]


Vagy egy gyönyörű közös este, mondjuk gyertyafényes vacsora édes kettesben. A menü lehetne:

- Hagyma leves, rajta egy szelet pirítós amire rásütsz füstölt sajtot

- Vörösboros oldalas, vajban sült krumpli cikkekkel

- a kedvenc süteménye

+ Egy karóra, ami neked tetszik, vagy tudod, hogy az ő ízlése. (azért írtam a Seikot mert nekem az tetszik) :)

Sok sikert!

2011. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bulit rendeznék,a legjobb barátaival,és pár hozzátok hasonló korú rokonnal!Valami jó kis kocsmában,vagy bárban.:)
2011. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hupsz nézem a Seiko árakat... Pedig volt ismerősöm akinek ilyenje volt, de nem tudom honnan telt rá :D Mindegy másmilyen óra is tud nagyon szép lenni :)
2011. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy fantasztikus borkóstolóval egybekötött vacsora?


Nézelődj ezen az oldalon:


[link]

2011. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a közös vacsi meg esti programok kilőve, esti programról gondoskodik a 16 hós kislányunk, pocakban meg egy 23 hetes :)
2011. nov. 7. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy facsemetét és együtt ültessétek el valahol!
2011. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Helikopteres/sétarepülős városnézés?
2011. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!