Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak hamarosan születésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak hamarosan születésnapja lesz. Meg szeretném lepni egy ajándékkal. Várom a hozzászólásaitok. Te örülnél ennek?

Figyelt kérdés

Tehát az ötlet a következő:

Vettem egy noteszt.Ez egy kuponfüzet szerepét tölti majd be.Minden oldalra írok valamit és amikor kitép egyet az adott nap teljesítem a papírlapra írt dolgot.

Ez főzés,sütés,szex(helyszinek,pózok stb.),szabadidős tevékenység stb témában.

Légyszi írjatok olyan dolgokat aminek ti is örülnétek vagy amit felírnátok egy ilyen "füzetbe"

Köszi előre a segítségeteket!:)

Ui:Ti örülnétek ennek a dolognak?(Persze azért "normális"ajándékot is kap)


2010. szept. 27. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de igen örülnék. :D
2010. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez tök jó :'D
2010. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ti amúgy együtt éltek? Mert ha nem találkoztok minden nap úgy egy egy bejegyzés teljesítése elég nehéz. Amúgy nagyon jó ötlet, csak én a párommal nem találkozok minden nap így ha kitépi pl egy "kirándulást vagy bármit nem tudnám teljesiteni :S
2010. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,együtt élünk,ez nem probléma.

Akkor ok ha jó ötletnek gondoljátok,már csak tippeket szeretnék:)

2010. szept. 27. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés...És ha neked éppen nem lesz kedved az adott napi "feladathoz"?Na de mind1...:) Szóval...Mozi, állatkert, vidámpark, túrázás, fürdőzés, masszázs, ágyba reggeli, sztrptíz...
2010. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jó ötlet am nekem tetszik.

témák: mosogatás,takarítás,lekvárfőzés, palacsinta,kukoricamorzsolás, permetezés, szalonnasütés, rotakapázás,csujjogató, pogo, stb:)

2010. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát épp ez a lényege,hogy amikor csak neki van kedve akkor is megtegyem,végülis ajándék:)neki szivesen megcsinálom,ha örömet okozok.Biztos lesz olyan nap amikor nem a leglelkesebben végzem a "minden házimunka az enyém"cédulát,de ez van:D

Utolsó!:D Nincs mit permetezni,hacsak nem a rózsákat és az epret.De a pogó és a szalonnasütés nem rossz:)

Köszönöm akadtak jó dolgok amiket még nem jutottak eszembe.

2010. szept. 27. 21:04
 8/8 A kérdező kommentje:
illetve amik...
2010. szept. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!