Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet összefüggés a kettő között?

Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés

Apukám cigizik és alkohol problémái vannak. Eddig mindig olyan fiúk tetszettek meg és kerültem velük közelebbi kapcsolatba akik egy bulizás alkalmával elég sokat isznak és hát néhányuk még cigizett is.

Lehet, hogy apám miatt nem lesz soha normális kapcsolatom? Vagy ezt csak "bevonzom" magamnak?


2011. nov. 7. 22:05
 1/5 anonim válasza:
Ez bizony így van.
2011. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor egy lány párt választ, akkor tudat alatt mindig olyat keres, mint az édesapja, aki felnevelte, fel tud rá nézni.

Viszont azért józan ész is van. Szóval te belátod az alkoholbetegség súlyosságát, ezért nem is hiszem, hogy hosszú távon ilyet választanál magadnak.

Aki pedig buliban cigizik és iszik az sugározhat feléd egy megnyugtató légkört, már a megszokás miatt, de ettől még ők nem alkoholisták és nem is feltétlenül nikotinfüggők :) Csak fiatalok, majd elmúlik, viszont azért a részegeket én elkerülném, csak a baj van,a buliban lerészegedett emberekkel.

2011. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bánomisén ***** válasza:

Létezik egy olyan elmélet, miszerint a lányok nagy eséllyel az apjuk mintájára választanak maguknak párt, ettől függetlenül ez nem szentírás. Nekem például az apám és a párom két teljesen külön világ.


Az, hogy neked milyen kapcsolataid lesznek, az nem az apukádon múlik, hanem rajtad. Te választasz, te döntesz, nem az apukád.

2011. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)Amúgy nem szoktam otthagyni őket mivel elég jól ismerem, meg jóban vagyunk és józanul bókolgatnak meg minden és az egyikőjük nagyon szimpatikus és tetszik is de sajnos emiatt nem engedek semmiféle meghívásnak amin csak ketten lehetnénk.
2011. nov. 7. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy talán azért, mert szinte midnen srác iszik néha és cigizik. Főleg a bulizósak.


De amúgy az se kizárt, hogy azok vonzanak, bár ez inkább a belső tulajdonságokra vonatkozik és nem a rossz szokásokra.

2011. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!