Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A boldogság és a pénisz méret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldogság és a pénisz méret között tényeg ekkora az összefüggés? Tényleg ez a párkapcsolatok gyenge láncszeme?

Figyelt kérdés

Olvasgatva a méret kérdéssel kapcsolatos kérdéseket, fórumokat, válaszokat, nagyon sok olyan válasz van, hogy ha nem elég nagy, és vastag, akkor dobd ki a pasit, mert ha elmúlik a szerelem, akkor így is, úgy is kevés lesz.


Tényleg ez mozgatja a világot? Tényleg ez számít a nőknek? Ha éppen nem ideális a partner, akkor mehet a levesbe azonnal vagy idővel? Még akkor is dobjátok, nők, a pasit,ha szerelmesek vagytok belé, csak azért, mert nem ideálisak a méretei? Tényleg ezek számítanak? Az a két adat, hogy x hosszú vagyok és y vastag?


Lehet bármilyen ember, akit dobtok? Minden összepasszol, az életeteket le tundátok vele élni, akkor is dobjátok, mert lehet, kicsi, vagy vékony neki? Ezt nem értem.


De tételezzük fel, hogy elmúlik a szerelem és maradnak a puszta adatok. Tényleg képes összetartani két embert csupán a szex?


És azok a férfiak, akiket nem áldott meg az ég nagy méretekkel, akkor vagy nem lesz párjuk soha, vagy ha mégis, akkor aggódjanak azon, hogy mikor dobják, vagy csalják meg őket?



Remélem értitek a kérdésem. Szeretnék beszélgetni erről, hogy Ti mit gondoltok erről. Mindneki véleményére kíváncsi vagyok.


29/F


2011. okt. 27. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát nézd. Én nem vagyok egy nagy mérettel megáldott alfahím, mégis, a barátnőim eddig egytől-egyig igazi szépségek voltak, a kapcsolataim ugyan kevesek de hosszúak, feltételezem ha ez lett volna a szempont, akkor pár éjszaka után véget érnek, nem évekbe telik, amíg valaki rájön, hogy nem elég neki a péniszméretem. Valamint elég boldog kapcsolatok voltak (incl. a jelenlegi is), a szex jó, arra se volt még panasz. Persze úgy vagyok vele, hogy lehetne nagyobb, mert akkor jobb lenne a külsőm, de lehetnék izmosabb és magasabb is, ezek közül egyedül az izmokért tudok tenni valamit. Őszintén szólva a gyenge láncszem soha nem ez volt, ráadásul nem is mindig engem tettek lapátra. Általában érzelmi összeférhetetlenség vezetett a szakításhoz évek múlva.
2011. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Ha jól érzem , te aggódsz, tehát a tied kicsi.

Szerintem van valami igazság a dologban és valami másban kell jobbnak lenned, hogy ellensúlyozd.

2011. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez hülyeség. Biztos vannak olyan nők, akiknek ez számít (ahogy tutira vannak olyan pasik is, akik csak a csomagolást, a mellméretet, etc. nézik egy nőben), de nem lehet ez alapján általánosítani.


Most őszinte leszek: nekem speciel még soha nem volt hüvelyi orgazmusom, csak csiklói, azt viszont kivétel nélkül mindig úgy értük el, hogy a párom kinyalt engem. Nem mondom, hogy nagy farka van, viszonylag átlagos, de még akár az is lehet, hogy kicsivel kisebb is, mint az átlag, de engem ez egyáltalán nem érdekel. Én így szeretem őt és kész. És még egyszer mondom, nekem sehogy sem jön össze a hüvelyi orgazmus. Önkielégítéssel sem. Innentől kezdve felőlem lehet akár 30 cm-es farka is, ha egyszer képtelen vagyok a hüvelyi orgazmusra. Itt már egyáltalán nem is számít a méret, mert ÉN nem vagyok rá képes és nem ő béna. Vannak ilyen nők, hát istenem... Ennyi.


Amúgy meg nem mindegy, hogy mekkora neki? Érted, most ő sem lovagol azon, hogy nekem túl nagy/kicsi mellem van, vagy hogy milyen a fenekem. Olyan a testünk, amilyen. És én speciel nem a teste miatt vagyok vele, hanem azért, ami belül van: eleve a belső értékei miatt szerettem bele, és azt szeretem mind a mai napig. A teste pedig ugyanúgy a része, őhozzá tartozik, tehát azzal együtt fogadom el őt.


Egyáltalán, honnan a kénköves ménkűből szedted ezt az ökörséget, hogy egy normális értékrendeken alapuló, komoly, harmonikus párkapcsolatban ilyen fontossága legyen a farokméretnek? Komolyan nem értem... Nem a 14 éves kis tinipi*csákból kell kiindulni, mert szerintem nem az a normális, amit manapság ők megszabnak, mint "a jó kapcsolat feltételei", vagyis a sok pénz, meg a nagy farok, és egyéb külsőségek (mint pl. márkás cuccok, stb.).

Rendesebb helyeken nem ezek a valódi értékek, hanem azok, amik belül vannak.


20/L

2011. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez egyértelmű, hogy nem nyugtat meg a méretem. Hosszra nincsen baj, de vékonynak érzem, legalább is amiket a neten lehet olvsani, hogy mi az igény, ahhoz képest vékony.


És erről beszélek. Én a szexre úgy tekintek, mint ami megkoronáz egy kapcsolatot, egy szerelmet. És úgy vélem, hogy közel nem csupán a méretekről szól. De úgy érzem, hogy manapság sokkal nagyobb hangsúly van a méreteken, mint a két emberen, aki szeretkkezik.

2011. okt. 27. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Figy, ha jó a szex, a szerelem is kevésbé hajlamos elmúlni. Viszont ha sz*r szex, mert mondjuk kicsi a bré, és a csaj nem élvezi, az téged is tönkretesz előbb-utóbb lelkileg.

(Mondjuk más miatt is lehet sz*r a szex a csajnak, nem csak a kis farok miatt, sőt, szerintem a kisfarok-rosszszex a ritkább)

Az ilyen kapcsolatnak meg előbb-utóbb vége lesz.

Ez van.

Olyan csaj kell, akivel mindkettőtöknek jó a szex, azt' kész.

2011. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:44


Ezt én is valahogy így gondolom. És nagyon örülök annak amit írtál.


Azokból amit lehet olvasni a hasonló témájú kérdésekről, ott az jön le, hogy ez az ami számít. Én azért tettem fel ezt a kérdést, remélve, hogy kapok olyan választ, amit nem azok az emberek írnak, akik úgy gondlják, hogy a méret visz mident.


Tudom, hogy a kérdésem a korom ellenére éretlennek tűnik, de nekem most ez a dilemmám. Ezen kell túl legyek.

2011. okt. 27. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon sok gyenge láncszem van egy kapcsolatban, ebből az egyik a szex, de szerintem nem bukik többször ezen a dolog, mint bármi máson.


A mérettel kapcsolatban az a helyzet, hogy ha valakinek olyan vékony, hogy nem érzem, az kb. azt jelenti, hogy nincs szex. Nincs, mert ha meg is tesszük, nekem sosem jó. Nem az orgazmusról beszélek, hanem hogy szó szerint semmit. Olyan az egész, mintha belemennék egy kapcsolatba és ott a pettingen és az orális szexen kívül mást nem tennénk. Felnőttként már hiányozna. Nem az élvezetről nem tudok lemondani, az másodlagos, hanem arról, hogy bármit megtehessek a társammal görcsölés nélkül, és amikor vágyom rá, akkor azt hagyományos módon kívánom. Nyalással kiváltani olyan lenne, mintha az egész amiatt történne, hogy megszűnjön bennem a feszültség, de nem arra vágyom, hogy a feje a lábam között legyen, hanem hogy mi ketten együtt, egyszerre aktívan örömet okozzunk a másiknak.

2011. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Nem az orgazmusról beszélek, hanem hogy szó szerint semmit nem érzek.
2011. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Azt meg nem értem, hogy jön ide a pénz és egyebek. A női mell, fenék főleg.


Ha kicsi melled, nem foszt meg semmitől, egyszerűen kicsi. Ha a férfi kizárólag a nagyra indul be, nem jött volna össze veled. Engem sem érdekel, hogy van e rajta felesleg, hol szőrös, milyen izmos, erős, semmi. Ezek nem számítanak, mert szeretem. Egyetlen külsőség sem vesz el semmit a kapcsolatból, kivéve ha túl kicsi neki és nem érzem. Nem kell nagy, ha 12 centi (csak írtam egy számot) és megüti a minimumot vastagságra, amit már érzek, akkor az tökéletes. Nem kell nagyobb, az nekem nem érték és eszembe sem fog jutni sírni miatta.

2011. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!