Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltam megkérdezem, kinek...

Gondoltam megkérdezem, kinek mi a véleménye? Vajon miért isznak többet a magányos férfiak? Mi az összefüggés az alkohol és a magány között? Jah, és miért áll egyenes arányban egymással az életben az értelem, és a szenvedés mértéke?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 18:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megkérdeztem egy író barátomat: Miért iszol? A válasz nem volt kitérő, magyarázkodó, hanem a legegyszerűbb. Tudod miért? - mert szeretem. Világos, nem?
2009. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legtöbben azért isznak, mert szeretik, de akad olyan is aki menekül valami elől (vagy otthon a magány vagy épp a család elől) és van, aki azért, hogy a napban legyen valami jó, szimpla stressz levezetés munka után beülni valahova nézelődni és meginni egy-két sört, ott találkozni ismerősökkel. Sokan befordulnának, ha naponta ugyanazt csinálnák monoton és nem jutna egy kis "szórakozás" a munka mellé. Pultban dolgoztam, és én is több emberre rákérdeztem, hogy miért jön be naponta, ezeket a válaszokat kaptam. De van olyan is, aki egy sör mellett tud gondolkodni, magába fordulva az életéről és a következő lépésekről amit meg kell, hogy tegyen...


értelem és szenvedés? azért mert aki értelmes, az felfogja, hogy mi zajlik körülötte és ebben az országban és szenved, mert tudja hogy mi vár rá, de nem látja a végét..

2009. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ok! De ha nem szeretné, akkor se inná meg. Tehát mindenképpen igaz, hogy szeretik.
2009. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A szenvedést emocionális, és nem szociális értelemben gondoltam.
2009. aug. 22. 19:14
 5/30 anonim ***** válasza:
26%

az összefüggés az, hogy lúzerek.

ezért magányosak, és ezért isznak.

2009. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, hogy: "miért áll egyenes arányban egymással az életben az értelem, és a szenvedés mértéke?"

Javíts ki kérlek, ezzel azt mondod , hogy minél értelmesebb valaki annál jobban tud szenvedni valaki?

2009. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
19:17-es : Hm... ez elgondolkoztató megközelítés. Ugyanakkor azonban ez ellentmondásban áll az értelemmel (elvégzett iskolák száma, műveltség, a szellemi fejlődésre való igyény, stb.)
2009. aug. 22. 19:23
 8/30 A kérdező kommentje:
19:22 : igen (-tapasztalataim alapján)
2009. aug. 22. 19:24
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

a lúzerségnek semmi köze az elvégzett iskolákhoz.

kell egy vesztes sorskönyv (eric berne), az okos emberek túl sokat okoskodnak és racionalizálnak (csernus). mindegy, nem kezdem el fejtegetni.

2009. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,tul egy 3 éves kapcsin,az exnek van már uj nője,nekem senki... és izsok. hogy miért? mert jól esik... amig mértékkel teszem :9 nem gondolok az ex barátomra meg arra h milyen szerencsétlen vagyok h egyedül vagyok,és a bulikban és sokkal felszabadultabb vagyok
2009. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!