Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egyedül koncertre?

Ti elmennétek egyedül koncertre?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretnék menni, mert már rég várom csak elég drága a jegy és barátnőm nem biztos, hogy tud jönni, a többiek meg annyira nem szeretik, hogy ennyit kiadjanak. Szerintetek egyedül is lehet jó? Sosem mentem még egyedül szórakozni:S Bár mikor soundon voltunk akkor sem egymással táncoltunk, hanem a színpadot nézve egymás mellett kicsit arrébb, de mégsem voltam teljesen egyedül.
2011. nov. 8. 04:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Én pont most mondtam le. Két jegyet venni nem tudok, ő magának nem tud. És hát nem megyek úgy hogy tudom ő is úgy szeretne. Főleg utána egyfolytában arról is beszélnék, hogy milyen fasza volt, ja bocs neked nem tellett rá? :S
2011. nov. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Persze.Ha valamit nagyon meg akarok nézni,vagy hallgatni és nincs aki jöjjön,én akkor is megyek.Legalább kimozdulok otthonról.
2011. nov. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem, en nem nyomorekoskodok egyedul.
2011. nov. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha egyedül vagyok, a párom nem akar, vagy ha nincs párom, én vidáman elmegyek egyedül.
2011. nov. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2011. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ava87 ***** válasza:
71%

Nem hiszem... Mentem már párszor egyedül koncertre, de az más volt. Mármint egyszer úgy mentem egyedül, hogy nem tudtam hirtelenjében elérni senkit, de kedvem volt elmenni, hát elmentem egyedül, de sejthető volt, hogy lesznek ott olyanok, akiket ismerek. És voltak is, szóval jó volt az egész, nem voltam hazamenetel terén senkihez kötve, de azért nem egyedül voltam.

Meg egyszer úgy mentem egyedül, hogy a fellépők között volt ismerős, aki kért, hogy menjek el, nézzem meg. Na az nem igazán volt jó, mivel egyedül érkeztem, egy darab ismerősöm nem volt ott, csak az az egy, aki a színpadon volt. Szóval ott nem igazán éreztem jól magam.

2011. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
nem tudom milyen koncertről van szó, de facebook-on keress rá, ki szokták írni az eseményt. Ha el akarsz menni, keress magadnak ott valakit akivel vigyáztok egymásra, teljesen egyedül én se mennék, de ha előtte pár napig levelezel valakivel, vagy megbeszélitek, még mindig jobb, mintha otthon maradnál, és azon keseregnél hogy miért nem mentél, főleg ha utána a barátnődre lennél dühös, mert igazából miatta maradtál le... (ami persze nem igaz, de attól még érezheted ezt, velem már előfordult)
2011. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen. Színházba is, moziba is, koncertre is, tárlatra is. Bárhova.


Vasárnap voltam egy nagy klasszikus koncerten, ahol nem egy ember volt egyedül. Nők is, férfiak is. Ha a mű érdekli, miért ne mehetne egyedül?


Szerintem, menj te is nyugodtan és érzed jól magad.

2011. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szoktam is járni egyedül. Van a dolognak pozitív hozadéka is, a legjobb barátnőm például így ismertem meg (ő is egyedül volt).

De csak akkor működik, ha valóban a zene érdekel, ha csak buliznál, akkor ne menj.

2011. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
én fesztiválon belül voltam koncerten egyedül, a párom addig egy másik koncerten volt. de fesztiválon kívül nem mennék el sportcsarnokba meg arénákba, ahol csak egy fellépő van.
2011. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!