Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyedül elmennétek esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül elmennétek esküvőre?

Figyelt kérdés
Egy kedves ismerősöm hívott meg, aki nagyon kedvelek, de egyedül nincs kedvem elmenni. A legjobb barátnőm veszélyeztetett terhes, nem tud eljönni velem. A párom 4 hónapja egy hajón (külföldön) dolgozik, testvérem nincs. Ti mit tennétek, mit mondanátok? A családjából senkit sem ismerek, még a vőlegényét sem láttam soha. A csajt tényleg szeretem, régebben 2 évig dolgoztunk együtt.Szerintetek mit tegyek? 25/L
2011. aug. 19. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el így.
2011. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az esküvőre mindenképp, a lagzi meg majd adja magát. Azt nem gáz otthagyni.
2011. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én voltam,nagyon kellemetlen volt:S
2011. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én tuti elmennék. Miért lenne kötelező partnerrel menni? Jó lehet, hogy illik, de semmiképp ne foszd meg magad az élménytől ilyen ok miatt.
2011. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen az esküvőre menj el, és ha szimpatikusak ott az emberek, akkor maradj a lagzin is, de az esküvő aztán nem gáz, csak végig üli mindenki csendben ott mindegy h egyedül vagy-e. De más barátnőd nincs? Esetleg egy fiú haver?
2011. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én régen,évekkel ezelőtt voltam így,már az esküvő előtt összeakartak boronálni valakivel,aki szintén egyedül jött.Hiába mondtam hogy van vőlegényem,csak pont nem tudott eljönni,nem foglalkoztak vele,és az örömszülők,meg még jó páran állandóan erőltették rám a hapsit,akinek nem volt ellenére.Még vacsorára is elmentem,de otthagytam nagyon gyorsan,mert már nagyon tolakodóak voltak.
2011. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs valami esküvő-imádó ismerősöd/barátnőd vagy édesanyád nem kísérne el? Esetleg, ha megy egy régi közös kollegátok az esküvőre, akkor őt is megkérdezhetnéd, hogy "hozzácsapodhatnál-e" a társaságához. Jobb ötletem nekem sincs.
2011. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha Kate Middletonnak nem volt ciki egyedül elmenni esküvőre, akkor neked se legyen az. :)


Már a szertartáson fel tudod mérni, hogy van-e kedved a lagzin ott mardani, hogy milyenek az emberek. Szerintem mindenképpen menj el legalább az esküvőre!


Esetleg hívj meg egy volt osztálytársat, vagy szomszéd nénit, aki imádja az esküvőket. Anyukádat, nagynénit esetleg? Kérhetsz estére hivatalos irodáktól kísérőt is, ha a pénz nem gond. Persze, ez érdmes a társaddal megbeszélni, nehogy félreértés essen. Női kísérőt is biztosítanak, és az még jobb is, mert nem kell a partnerednek magyarázkodni. De mindenképpen beszélj vele meg mindent előre!

2011. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz a barátnődnek leánybúcsúja, ott ha szimpatikusak a barátnői akkor már lesz kivel haverkodnod az esküvőn, ha meg nem akkor manj el a szertartásra, a lagzit meg kihagyhatod.
2011. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én elmennék és megpróbálnám jól érezni magam. nem ufók lesznek az esküvőn, egyáltalán nem kizárt, hogy kellemes, kedves emberek társaságában töltesz el egy vidám estét.
2011. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!