Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Művészetekkel szeretnék...

Művészetekkel szeretnék foglalkozni a közeljövőben, de a családom ezt már nem tudja támogatni. Hogy valósítsam meg?

Figyelt kérdés
Nincs szakmám, iskolám, eddig mindig belefogtam valamibe, majd otthagytam. Jövőre kezdjek el egy OKJ-s képzést, valami munka mellett, majd 2 év után, ha azt elvégeztem, próbálkozzak be valamilyen művészeti egyetemnél?
2011. nov. 8. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
22/L
2011. nov. 8. 12:22
 2/5 anonim ***** válasza:
22 évesen nincs semmi szakmád.22 évesen mindenbe belefogsz de semmit nem viszel végig.Meg is értem a szüleidet hogy nem tudnak támogatni,de ettől függetlenül nincs veszve semmi.Bár kíváncsiságból érdekelne,hogy akkor eddig mit csináltál,és most mit csinálsz..de éna helyedben dolgoznék,és ha nincs érettségid akkor letenném estin vagy levelezőn..Mivel művészettel szeretnél foglalkozni,előbb eldönteném hogy pontosan milyen területen ,mert a művészet elég tág terület lehet..Majd beiratkoznék a megfelelő egyetemre,és munka mellett elvégezném.Így magam tudnám a költéseget fizetni..
2011. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van érettségim. Dolgozni dolgozok most is. Valójában a szüleim tudnák támogatni, ha akarnám, de már én nem akarom. Egyébként a grafikus szakma érdekel.
2011. nov. 8. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Képzőművészeti Egyetemen van ilyen grafikusi szakirány. Sok szerencsét hozzá!
2011. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iratkozz be levelezőre, vagy estire valahová, mellette tudsz dolgozni.
2011. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!