Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévö legyek? Maradjak otthon vagy próbáljam elcsábitani?

Figyelt kérdés

Mitévö legyek?

Másfél évig voltam menyasszony,de most a völegényem elhagyott.Visszakérte a gyürüt és aztmondta h egyedül akar lenni megnyugodni és ha sikerült akk lehet h visszahuzza az ujjamra,de ha mással jön össze akk is visszaadja emlékbe.

Aztmondta h már csak picit hiányzom neki és csak 20%ra szeret kb...

Az egyik legjobb barátjához jár minden nap,nála próbál nyugodni.A baj ezzel az h annak a keresztlánya is ott lakik és az szerelmes belé és élvezi a helyzetet h engem elhagyott.

Tegnap este mikor szintén náluk volt felhivott h ne hivjam többé fel és a gyürüt nemkapom meg emlékbe ha mással jönne össze.

Totál kikészültem.Nagyon szeretem.Bármit megtennék érte.

Ma este lesz egy nyárzáró buli amire nagyon akartam menni de ö is ottlesz a barátjával és a kiscsajjal is...

Mit tegyek?Visszaakarom kapni.Van egy olajfestmény ami kettönkröl készült és aztmondta h h a mással jön össze azt visszadja.

Elmenjek az este?

CSipjem ki magam,próbáljam elcsábitani vagy hadjam?

Mit tegyek?

Már majdnem kórházba kerültem az rosszullétöl és ö is kivan teljesen.

Segitsetek!!


2010. szept. 4. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És miért szakítottatok tulajdonképpen?

Én hagynám az ilyet, aki ennyire porig alázza a nőket!!!!!!

Én most békültem ki a vőlegényemmel, de nagyon szakítani akartam és az utcán sírt nekem, hogy ne hagyjam el!

2010. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Volt némi összezörrenés.Kicsit a lelkébe tapostam de nem direkt,és az is h a javamra legyen mondva azért volt mert szeretem...Helyre tudtam volna hozni.Mert nem csak én szurtam el.mind a 2en hibásak vagyunk.

De az emberek elkezdtek keresztbe tenni.Aztmondják neki h nemszeretem és csak a pénze miatt mentem hozzá meg h hagyon el meg hasonlok.Egész nap ezzel tömik a fejét.

Nekem meg h van más aki szebb és jobb nálam és már miota megcsal...

Ebböl semmi sem igaz ezt mindketten tudjuk.

DE kezdenek tönretenni idegileg ezzel és kezdem úgíérezni,h nincs már esélyem h visszakapjam.

Mit tegyek??????????

2010. szept. 4. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem teszed meg,és nem mész el este,nem próbálod meg elcsábítani,lehet h egy életen keresztül bánni fogod.:)

Szerintem menj el,de ne feltétlenül azért ,hogy elcsábítsd,csak érezd jól magad,kapcsolódj ki,a csábítás pedig másodlagos legyen.így nem csalódhatsz akkorát.Próbáljátok megbeszélni,mondd el h te nagyon szereted,s h mindent megtennél érte,s azért h együtt maradjatok,aztán pedig adj időt neki,h át tudja gondolni.

Nagyon szurkolok nektek!:)

Egy lány...

2010. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én már elmondtam neki ezeket!Mindent...Már csak tényéeg az idö dönthet...CSak attol félek h azzal a lánnyal van minden nap és neki hamarább fog sikerülni elcsábitania:(
2010. szept. 4. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha így történne,vigasztaljon az,h ha ilyen hamar kapott vigaszt magának,egy másik nő személyében,akkor előbb-utóbb úgyis megtette volna,s hidd el,h jobb előbb.De én azért még mindig szurkolok nektek!Előző vagyok:)
2010. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Remélem minden rendbe jön!

2010. szept. 5. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!